×
Wyszukaj w serwisie
×

6. edycja Akademii Biegania

Odliczanie czas zacząć! Twórcy Akademii Biegania ogłosili start jej kolejnej edycji na dzień 20 kwietnia 2022r. Po raz kolejny będzie to połączenie Nordic Walking z bieganiem. Po raz kolejny Burmistrz Lewina Brzeskiego obejmuje patronatem honorowym wydarzenie, jednocześnie zapraszając wraz z Organizatorami na kolejną edycję Akademii.
Od dnia 28 marca trwają zapisy na listę uczestników i zakończą się 3 kwietnia. Jak to zrobić? Poniżej "instrukcja" w kilku krokach przygotowana przez prowadzących Akademię:
  1. Zapisy smsowe pod numerem telefonu: 698 792 387;
  2. Treść wiadomości:
  • Uczestnicy poprzednich edycji: "imię i nazwisko + uczestnik Akademii nr…"
  • Nowi biegacze i biegaczki: "imię i nazwisko + jestem nowy(a)"
  • Nordic walking: "imię i nazwisko z dopiskiem nordic walking/kijki"
  1. Do 7 dni od wysłania wiadomości sms, otrzymacie Państwo informację zwrotną informująca o zakwalifikowaniu.
Zajęcia ruchowe rozpoczynają się 20 kwietnia br. o godzinie 18:00 na terenie orlika w Lewinie Brzeskim. Osoby zakwalifikowane w dniu pierwszego treningu proszone są o przybycie 30 minut wcześniej celem podpisania niezbędnych formularzy.
Dla osób, które chcą się nauczyć bądź też podszkolić technikę chodzenia z kijkami, przewidziana jest lekcja doszkalająca z instruktorem, która odbędzie się na orliku w dniu pierwszych zajęć o godzinie 17:00.
Zajęcia główne odbędą się w formie: 15 minut rozgrzewka - 40 minut część główna - 15 minut rozciąganie.
Zachowany zostaje podział na grupy zaawansowania. W zależności od aktualnej kondycji uczestnika będzie można wybrać jedną z 5 grup biegowych i 2 grup Nordic Walking.
Plan spotkań przewidziany jest na 8 zajęć (z wyjątkiem 4 maja). Zakończenie Akademii Biegania planowane jest na dzień 15 czerwca 2022r.