×
Wyszukaj w serwisie
×

Śniadania wielkanocne

W przedświątecznym okresie wielkanocnym w gminie Lewin Brzeski odbyły się dwa śniadania wielkanocne, oba zorganizowane w Klubach Seniora w Lewinie Brzeskim i Łosiowie. Łączna liczba uczestników przekroczyła 60 osób.

Scenariusz obu spotkań wyglądał podobnie. Przy pięknie zastawionych stołach zarówno w Łosiowie, jak i Lewinie Brzeskim zasiedli Burmistrz Lewina Brzeskiego wraz ze swoim zastępcą, proboszczowie parafii pw. WNMP w Lewinie Brzeskim oraz parafii pw. Jana Chrzciciela w Łosiowie, kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, animator klubów, zaproszeni goście oraz sami członkowie. Spotkania rozpoczął włodarz gminy, dziękując klubom za zaproszenie, następnie głos zabrali proboszczowie. Po odmówieniu modlitwy, poświęcili przygotowany pokarm i każdy mógł zasiąść do stołu. W takcie spotkań nie mogło zabraknąć również wielkanocnego zajączka w postaci bidonów ze świątecznym akcentem, które jak podkreślił Burmistrz na pewno zostaną efektywnie wykorzystane podczas wielu aktywności, jakie podejmują klubowicze.

Spotkania przebiegały w bardzo miłej atmosferze, słychać było rozmowy, na twarzach zebranych gościły uśmiechy, a przygotowane przez samych członków klubów potrawy były po prostu pyszne. Czyli coś dla ciała i dla ducha…czego chcieć więcej.

 

  Śniadanie wielkanocne w Klubie Seniora w Lewinie Brzeskim

 

  Śniadanie wielkanocne w Klubie Seniora w Łosiowie