×
Wyszukaj w serwisie
×

Spotkanie konsultacyjne Planu zrównoważonej mobilności Aglomeracji Opolskiej

Stowarzyszenie Aglomeracja Opolska rozpoczyna ostatni etap konsultacji społecznych dotyczących Planu zrównoważonej mobilności miejskiej dla Aglomeracji Opolskiej oraz powiązanej z nim oceny Prognozy oddziaływania na środowisko.

Spotkanie dla mieszkańców gminy Lewin Brzeski, będącej członkiem Stowarzyszenia odbędzie się 9 maja 2022r.
w formie zdalnej na platformie Zoom. W trakcie spotkania zaprezentowany zostanie projekt Planu mobilności wypracowany na podstawie opinii zebranych podczas wcześniejszych etapów konsultacji społecznych. Uczestnicy będą mogli też zadawać pytania i zgłaszać uwagi za pomocą czatu, będzie można omówić wątpliwości związane z wypełnianiem e-formularza, który służyć będzie do zgłaszania uwag do Planu przez kolejny miesiąc.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Stowarzyszenia Aglomeracja Opolska oraz firmy TRAKO Projekty Transportowe, odpowiedzialnej za przygotowanie dokumentu.

Do udziału w e-spotkaniu będzie potrzebny komputer albo smartfon, który ma połączenie z internetem. Przydadzą się również słuchawki lub głośniki. Na spotkania nie trzeba rejestrować się wcześniej, wystarczy dołączyć, korzystając z linku, który podany jest poniżej:

9 maja 2022r., godz. 17:30-19:30
Link do spotkania: https://us02web.zoom.us/j/89436515006?pwd=ZngyNmVZYVpaSVZWNjVpTkZxViszQT09

Identyfikator spotkania: 894 3651 5006

Kod dostępu: 723676

Plan mobilności wraz z dokumentami mu towarzyszącymi mogą Państwo pobrać na stronie internetowej Stowarzyszenia Aglomeracji Opolskiej (www.aglomeracja-opolska.pl, zakładka MOBILNA AO) od 6 maja 2022 r. (piątek).

Zapraszamy do udziału w spotkaniu!