×
Wyszukaj w serwisie
×

Nowy zastępca komendanta w Lewinie Brzeskim

W dniu wczorajszym w gabinecie Burmistrza Lewina Brzeskiego odbyło się spotkanie "zapoznawcze", z okazji nominacji na nowego zastępcę Komendanta Policji w Lewinie Brzeskim. Podkomisarz Marcin Garbowski - bo o nim mowa - objął stanowisko 1 czerwca br. Z pracą policjanta związany 20 lat, wcześniej służył w wydziale dochodzeniowo-śledczym i kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu, gdzie zajmował szereg stanowisk wykonawczych.

Na spotkaniu obecni byli również Komendant Powiatowy Policji w Brzegu, Komendant Komisariatu Policji w Lewinie Brzeskim oraz asp. sztabowy Paweł Jaskuła, który został przedstawiony jako nowy Kierownik Rewiru Dzielnicowych.

Włodarz Gminy pogratulował przybyłym obejmowanych stanowisk, życząc im samych pomyślnych akcji i siły do pokonywania pojawiających się problemów. Po złożonych gratulacjach, Panowie rozmawiali o bezpieczeństwie i porządku publicznym na terenie Gminy Lewin Brzeski, a także o samej pracy tutejszej komendy.

zastepca.jpegOd lewej: Kierownik Rewiru Dzielnicowych asp. sztab. Paweł Jaskuła, Komendant Powiatowy Policji w Brzegu mł. insp. Zbigniew Stanowski, Burmistrz Lewina Brzeskiego Artur Kotara, Zastępca Komendanta Policji w Lewinie Brzeskim podkom. Marcin Garbowski, Komendant Policji w Lewinie Brzeskim podkom. Andrzej Grabny