×
Wyszukaj w serwisie
×

"Kino samochodowe/Plenerowe" (zadanie nieinwestycyjne)

Kino samochodowe/Plenerowe powstało z inicjatywy Młodzieżowej Rady Miejskiej Lewina Brzeskiego, której przedstawicielami są wnioskujący: Przemysław Popławski, Kacper Grabny i Paweł Janda.

Wydarzenie z założenia ma zgromadzić ludność Lewina Brzeskiego i okolic. Celem, który chcemy osiągnąć to miło spędzony czas w akompaniamencie hitów filmowych oraz pozytywny odzew po samym wydarzeniu. W planowanym harmonogramie wydarzenia znajdują się 3 filmy, które będą przeznaczone dla różnych grup wiekowych, w tym dla rodzin z dziećmi, młodzieży i starszych. Wydarzenie to ma przyjazny wydźwięk, przez co zachęci mieszkańców z najdalszych zakątków gminy. Przewidziana jest strefa z wyznaczonymi miejscami parkingowymi dla motoryzowanych, jak i strefa plenerowa z leżaczkami. Urozmaiceniem będzie możliwość nabycia przekąsek podczas seansu.

Kolejnym naszym założeniem jest zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa dla każdego, dlatego też niezbędne będzie poinformowanie służb bezpieczeństwa i pierwszej pomocy.

Dbamy o naszą regionalną (i nie tylko) zieleń, dlatego zapewniamy odpowiednie zabezpieczenie wydarzenia na wszelakie odpady i zanieczyszczenia.