×
Wyszukaj w serwisie
×

Ogólnopolska Gala Talentów w opolskiej Filharmonii

W poniedziałek 6 czerwca 2022 odbyła się Ogólnopolska Gala Talentów w opolskiej Filharmonii.

Statuetki to duże wyróżnienia!  Wydarzenie, które odbyło się w Opolu po raz pierwszy, miało promować ideę odkrywania i rozwijania talentów. Organizatorem była fundacja Talentowania, z którą nasze lewińskie Stowarzyszenie Rozwoju Społecznego i Profilaktyki DIALOG współpracuje. 

Statuetka Skrzydła Talentów miała uhonorować i wyróżnić jednostki, które w wybitny sposób realizują model odkrywania i rozwijania talentów, dbając, by tym działaniom przyświecała idea równości. Do konkursy wpłynęło 47 nominacji z całego kraju.

W kategorii "Organizacja pozarządowa" wyróżnienie trafiło właśnie do Stowarzyszenia Rozwoju Społecznego i Profilaktyki DIALOG z Lewina Brzeskiego. Statuetkę odebrał koordynator punktu wsparcia DAREK, który mieści się w gminnym budynku sali gimnastycznej, Zbigniew Jurcewicz! W kategorii "Osoba dodająca skrzydeł" laureatem została Dorota Haręza nauczycielka muzyki i plastyki ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika z Lewina Brzeskiego

Wydarzenie wspierały wolontariuszki Stowarzyszenia DIALOG: Przedstawicielka Aleksandra Marcinkowska, Koordynator Zbigniew Jurcewicz, Katarzyna Szewczyk, Jolanta Rynkiewicz, Karolina Brożyńska Wlazły, Jolanta Zagłoba, Marlena Ryłko oraz Anna Jurcewicz i Uliana Kania. 

Chciałam serdecznie podziękować Pani Alicji Cieślik kierownik ośrodka pomocy społecznej w Lewinie Brzeskim za wsparcie i otwartość! - mówi Aleksandra Marcinkowska. 

Po zakończonej Gali cały zespół stowarzyszenia DIALOG spotkał się na ściance gwiazd z wybitnym mówcą i podróżnikiem, Janem Melą. 

Aleksandra Marcinkowska

 

  Laureaci Statuetek Skrzydła Talentów