×
Wyszukaj w serwisie
×

Pani Dorota Haręza – odkrywca talentów

"Dzieci rodzą się ze skrzydłami. Nauczyciele pomagają im je rozwinąć" - Janusz Korczak

W poniedziałek 6 czerwca 2022 roku w Filharmonii Opolskiej odbyła się I Ogólnopolska Gala Talentów. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Kwitnące Talenty z Opola.

Przyznawana podczas gali statuetka "Skrzydła Talentów" miała uhonorować jednostki, które w wybitny sposób realizują model odkrywania i rozwijania talentów. Do konkursu wpłynęło 47 nominacji z całego kraju.

Miło nam poinformować, iż w kategorii "Osoba dodająca skrzydeł" laureatką została pani Dorota Haręza - nauczycielka muzyki i plastyki ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Lewinie Brzeskim.

Pani Dorota każdego dnia realizując swój program rozwija skrzydła naszych uczniów. Zawsze tłumaczy, wspiera, motywuje do działań, jest pogodna i zawsze pomocna. Podczas zajęć dodatkowych rozwija talenty muzyczne uczniów, przygotowuje ich do występów, konkursów. Z wielkim zaangażowaniem i pasją organizuje, koordynuje szkolne i pozaszkolne konkursy.

Serdecznie gratulujemy Pani Dorocie i życzymy dalszych sukcesów zawodowych! Niech działanie na rzecz innych, odkrywanie mocnych stron oraz rozwój kompetencji i predyspozycji uczniów w dalszym ciągu Panią uskrzydlają i motywują do pracy!

Ewa Tabian-Kania

 

  Laureatka statuetki "Skrzydła Talentów" w kategorii "Osoba dodająca skrzydeł"