×
Wyszukaj w serwisie
×

Festyn rodzinny w przedszkolu w Przeczy

Dzień Dziecka jest doskonałą okazją do zorganizowania Pikniku Rodzinnego, podczas którego wspólna zabawa i czas spędzony w gronie rodziny są dobrem szczególnym. W dniu 11 czerwca 2022 roku po trzech latach nieobecności, na terenie Przedszkola Publicznego odbył się Piknik Rodzinny. Organizatorem wydarzenia było Przedszkole Publiczne w Przeczy a partnerami Stowarzyszenie Szerokie Horyzonty w Przeczy i Stowarzyszenie Rozwoju Społecznego i Profilaktyki DIALOG gmina Lewin Brzeski. Licznie przybyli goście mogli nabyć w Kawiarence pod Chmurką domowe ciasta, gofry, frytki, lody, napoje. Wolontariusze z partnerujących stowarzyszeń przygotowali dania na wynos: domowe pierogi i bigos. Nie zabrakło też możliwości wsparcia działań organizacji, poprzez przyniesienie darów żywnościowych. Pracę wszystkich wspierali wolontariusze, uczennice Publicznej Szkoły Podstawowej w Lewinie Brzeskim.
Każdy mógł znaleźć coś dla siebie: było coś dla ciała, było też dla ducha. Piknik nie cieszyłby się takim zainteresowaniem gdyby nie dzieci, które uświetniły go swoim wspaniałym występem. Chłopcy i dziewczynki zaprezentowali tańce dedykowane swoim rodzicom, przedszkolaki przedstawiły też żartobliwy program artystyczny o wspólnym spędzaniu wolnego czasu w…. supermarketach oraz koncert życzeń dedykowany swoim rodzicom. Uwieńczeniem występu przedszkolaków było wręczenie upominków dla rodziców, jako podziękowanie za ich codzienną miłość i trud.

Jedną z niespodzianek dla dzieci był występ rodziców, którzy zainscenizowali program artystyczny „Postaci z bajek”. Widok uśmiechniętych dziecięcych twarzyczek- bezcenny! Ponadto w programie były zabawy z animatorami, pokaz wozu patrolowego Policji - każdy mógł założyć strój prewencji, wozu strażackiego z niesamowitą zabawą przy kurtynie wodnej, zabawy na dmuchańcu i w wewnętrznym placu zabaw.

Całe przedsięwzięcie nie udałoby się bez zaangażowania wielu osób, którym należą się szczególne, z serca płynące, gorące podziękowania.

Dziękujemy:

  • Animatorom z Klubu Malucha „Mały Staś” w Lewinie Brzeskim,
  • Komendzie Powiatowej Policji w Brzegu i Policjantom z Komendy Rejonowej w Lewinie Brzeskim,
  • Ochotniczej Straży Pożarnej w Lewinie Brzeskim,
  • Panu Włodzimierzowi Szwajcowskiemu - za uwiecznienie na zdjęciach festynu rodzinnego.

Dziękujemy sponsorom: osobom prywatnym, firmom i instytucjom, ludziom o wielkim sercu, za pomoc, wsparcie finansowe oraz rzeczowe:

JADWIGA ORYSZCZYN, MATEUSZ NOGA, MONIKA I DENIS WRÓBEL, ANNA i GRZEGORZ FERENC, ANNA I PAWEŁ SCHWEDA, ELŻBIETA I WALDEMAR SZEWCZUK, PAULINA I MATEUSZ JAŚKOWIEC, EMILIA i GRZEGORZ BIAŁY, EDYTA i ŁUKASZ MICHALISZYN, ANETA i PIOTR ŚNIEŻEK, SYLWIA i TOMASZ RUTKOWSCY, KAROLINA i KRZYSZTOF ŁOŚ, AGNIESZKA FOLĘGA, ALEKSANDER SUREL, RADNY POWIATU BRZESKIEGO PAN ADAM DZIASEK, PREZES KLUBU SPORTOWEGO "BŁĘKITNI PRZECZA" PAN KRZYSZTOF MROZIK. FIRMY I INSTYTUCJE: DACH BUD MATEUSZ GLEJ, GOSPODARSTWO ROLNE PRZECZA, STRUNOBET - MIGACZ SP. z O.O., BANK SPÓŁDZIELCZY GRODKÓW - ŁOSIÓW, CARREFOUR TURAWA PARK OPOLE, DZIAŁ PROMOCJI POWIATU BRZESKIEGO, CHEMIA BOMAR E. MARCINIAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA, SKLEP „PERŁA” GRAŻYNA i STANISŁAW SZEWCZUK, KLUB PIŁKARSKI OLIMPIA LEWIN BRZESKI, SPRZEDAŻ LODÓW KRĘCONYCH - PAWEŁ DUBINA, RESTAURACJA AB LEWIN BRZESKI, PIZZERIA KLISZA LEWIN BRZESKI, STUDIO FRYZUR AGATA LEWIN BRZESKI, GLOW STUDIO LEWIN BRZESKI, STOWARZYSZENIE SZEROKIE HORYZONTY w PRZECZY, STOWARZYSZENIE ROZWOJU SPOŁECZNEGO I PROFILAKTYKI DIALOG PUNKT WSPARCIA DAREK, FUNDACJA ROZWOJU SPOŁECZNEGO I PROFILAKTYKI DIALOG, STOWARZYSZENIE SZARA ZEBRA.

Organizatorzy dziękują wszystkim wymienionym osobom za wsparcie, przybyłym gościom za wspólną zabawę i do zobaczenia za rok.

 

  Festyn rodzinny w Przedszkolu Publicznym w Przeczy