×
Wyszukaj w serwisie
×

10. edycja LEWIN BIEGA

Burmistrz Lewina Brzeskiego Artur Kotara zaprasza do udziału w X edycji biegów ulicznych pn. „Lewin Biega”, które odbędą się 22 października 2023r.

Biegi uliczne „Lewin Biega” mają charakter otwarty i adresowane są do mieszkańców gminy Lewin Brzeski oraz wszystkich zainteresowanych, pragnących wziąć w nich udział, niezależnie od wieku (dla najmłodszych organizowany jest bieg towarzyszący).

Trasa biegu oraz marszu biegnie ulicami miasta oraz malowniczymi ścieżkami wzdłuż Nysy Kłodzkiej.

Zgłoszenia można dokonywać poprzez internetowy formularz zapisów:

https://www.zmierzymyczas.pl/1776/x-otwarty-bieg-uliczny-i-marsz-nordic-walking-lewin-biega.html

Zapisy na bieg główny (10,88 km) oraz marsz Nordic Walking (5,44 km) tylko dla osób pełnoletnich!

Opłata startowa wynosi:

  • dla uczestników jest stała i wynosi 40 zł w tym 8% VAT,
  • ostatecznym potwierdzeniem uczestnictwa jest dokonanie wpłaty na konto Organizatora do dnia 3 października 2023r.,
  • zapisy będą odbywać się również w dniu zawodów, do wyczerpania określonych limitów, bez możliwości otrzymania koszulki. Opłata startowa wynosi 40 zł w tym 8% VAT.

Nr konta: 05 8870 0005 1003 0100 1850 0203 lub osobiście w kasie Urzędu Miejskiego w Lewinie Brzeskim. W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko wraz z dopiskiem „Lewin Biega”.

Zapisy na bieg towarzyszący należy dokonywać u nauczycieli wychowania fizycznego w swojej szkole. W przypadku klubów zgłaszających bądź osób indywidualnych karty zgłoszenia wraz z oświadczeniem należy wysłać lub zgłosić osobiście do Urzędu Miejskiego w Lewinie Brzeskim, ul. Rynek 26 pok. 1, 49-340 Lewin Brzeski. Możliwe jest zgłoszenie się do biegów towarzyszących również w dniu zawodów. Bezwzględnym warunkiem udziału w biegach towarzyszących jest przedłożenie pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego.

Do pobrania, zapoznania się i wypełnienia:

Do zobaczenia na Rynku w Lewinie Brzeskim!