×
Wyszukaj w serwisie
×

Początek roku w przedszkolu w Przeczy

Dzień Babci i Dziadka to doskonała okazja do kształtowania u przedszkolaków uczuć miłości, dobroci, szacunku, postaw odwzajemniania troskliwości i miłości. Dzień Babci i Dziadka jest już na stałe wpisany w kalendarz uroczystości przedszkolnych. Dni poprzedzające to ważne święto, obfitowały w liczne próby oraz prace nad prezentami dla dziadków. W tym roku uroczystość Dnia Babci i Dziadka odbyła się 29  stycznia. Na zaproszenie dzieci przybyli licznie babcie i dziadkowie, aby obejrzeć swoje wnuczęta podczas występów. Przedszkolaki przygotowały piękne wiersze, piosenki i tańce. Po części artystycznej ukochane wnuczęta w dowód pamięci i miłości, wręczyły swoim babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty. 

W styczniu również obchodziliśmy Dzień Kubusia Puchatka, który był wypełniony "Kubusiowymi" tańcami, grami i zabawami oraz bezbłędnie rozwiązywanymi zagadkami dotyczącymi bohaterów bajki.

W dniu 5 lutego mieliśmy przyjemność gościć trenera sztuk walki Taekwon-do. Przedszkolaki wzięły udział w ćwiczeniach przygotowanych przez trenera stosując techniki skoków i kopnięć. Dzieci dowiedziały się również o wielu korzyściach płynących z uprawiania tego rodzaju sportu.

Beata Michalska

 Aktywności Przedszkolaków w Przeczy. Dzień babci i Dziadka, Dzień Kubusia Puchatka, zajęcia Taekwon-do