×
Wyszukaj w serwisie
×

Śniadanie wielkanocne w Klubach Seniora

We wtorek i środę Wielkiego Tygodnia odbyły się dwa śniadania wielkanocne, zorganizowane przez gminne Kluby Seniora w Łosiowie i Lewinie Brzeskim. Były bogato przygotowane stoły, życzenia świąteczne, upominki w postaci porcelanowych zajączków. Nie zabrakło również duchowej strawy.

Seniorzy zaprosili na spotkania zarówno burmistrza Lewina Brzeskiego Artura Kotarę, jak i proboszczów: ks. Krzysztofa Dudojcia z parafii w Lewinie Brzeskim oraz ks. Leszka Więcka z parafii w Łosiowie, a także przewodniczącego Rady Miejskiej w Lewinie Brzeskim Waldemara Włodka oraz dyrektora Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Lewinie Brzeski Wojciecha Najdę.

Po wspólnej modlitwie, przekazanych życzeniach i zajączkach, Seniorzy i goście zasiedli do stołów, aby spróbować tradycyjnych wielkanocnych potraw, nie zabrakło żurku, sałatki, faszerowanego jajka i babki.

To kolejny raz, jak Kluby przygotowują wielkanocne spotkania i kolejny raz tak wspaniale im to wychodzi. Burmistrz Lewina Brzeskiego Artur Kotara podziękował za zaproszenie, za pracę przy przygotowaniach, za obecność  i za ich uśmiech.

 Śniadania wielkanocne w Klubach Seniora w Łosiowie i Lewinie Brzeskim