×
Wyszukaj w serwisie
×

Burmistrz Lewina Brzeskiego Artur Kotara

Szanowni Mieszkańcy Gminy Lewin Brzeski!

Chciałbym z całego serca podziękować Wam za udział w wyborach samorządowych 7 kwietnia br. oraz za wyraz zaufania, który po raz kolejny okazaliście, poprzez oddane na mnie głosy. Poparcie na poziomie 80,75% to brzmi dumnie i rozpiera mnie radość!

Wasze wsparcie jest dla mnie niezwykle cenne. Obiecuję, że Was nie zawiodę i nadal będę pracować z zaangażowaniem, aby służyć naszej społeczności jak najlepiej, dbając o dobro naszego miasta, naszych sołectw i przede wszystkim ich Mieszkańców. Stoję na stanowisku zrównoważonego rozwoju regionu i tak też będę starał się prowadzić tę najbliższą 5-letnią kadencję. Bo Gmina Lewin Brzeski to wspaniałe miejsce do życia!

Nasza droga do rozwoju będzie wymagała współpracy i zaangażowania każdego z nas, a przede wszystkim wspólnej pracy w Radzie Miejskiej. Mam nadzieję, że w kolejnych latach będziemy mogli razem budować jeszcze lepszą przyszłość dla naszej wspólnoty.

Dziękuję kandydatom do Rady Miejskiej z KWW Koalicja dla Gminy Lewin Brzeski i gratuluję im wyników! Gratuluję również pozostałym kandydatom na radnych, nie tylko tych do Rady Miejskiej, ale także Rady Powiatu.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za Wasze cenne głosy!

Z poważaniem,

Artur Kotara

Burmistrz Lewina Brzeskiego

AK08.04.2024.jpeg