×
Wyszukaj w serwisie
×

Gospodarstwa agroturystyczne

 dom

Gospodarstwo agroturystyczne "U Uli" w Kantorowicach

Gospodarstwo "U Uli" położone jest w Kantorowicach - 1,5 km od Lewina Brzeskiego wśród pięknych terenów sprzyjających czynnemu wypoczynkowi - w odległości kilkuset metrów od Nysy Kłodzkiej, pomiędzy lasami a dużym i bardzo czystym jeziorem. 

Zobacz więcej: Gospodarstwo agroturystyczne U Uli w Kantorowicach

 

 dom

Gospodarstwo agroturystyczne "Pod bocianim gniazdem" w Kantorowicach

Położone jest wśród pięknych terenów sprzyjających czynnemu wypoczynkowi. W odległości 0,5km znajdują się czyste akweny o pow. ponad 80 hektarów.
Miejsca noclegowe znajdują się w nowym budynku mieszkalnym, ale goście mają możliwość podglądania tradycyjnego polskiego gospodarstwa, ponieważ właściciele hodują m.in. kury, krowy i kaczki. Jest tu także pszczela pasieka.

Zobacz więcej: Gospodarstwo agroturystyczne Pod bocianim gniazdem

 

 widok na stajnie z mostu

 Stajnia koni wyścigowych w Skorogoszczy

 Stajnia koni wyścigowych została założona we wrześniu 1989 roku. Gospodarstwo zajmuje 7 ha terenów zielonych położonych na półwyspie, jaki tworzy w Skorogoszczy rzeka Nysa Kłodzka. Lokalizacja stajni w bliskim sąsiedztwie łąk, pól i lasów daje świetne warunki nie tylko do hodowli koni, ale także do uprawiania terenowych sportów hippicznych.

Zobacz więcej: Stajnia koni sportowych w Skorogoszczy

 

Gospodarstwo agroturystyczne VIOLA w Lewinie Brzeskim 

Gospodarstwo agroturystyczne VIOLA w Lewinie Brzeskim

 Gospodarstwo VIOLA położone jest w centrum Lewina Brzeskiego – 5 min drogi od Rynku. Lewin Brzeski to małe piękne miasteczko położone w połowie drogi pomiędzy Brzegiem i Opolem. Odbywa się tutaj wiele ciekawych imprez kulturalnych i sportowych. Wokół Lewina znajdują się też ciekawe, sprzyjające czynnemu wypoczynkowi lasy, pola i jeziora. W Lewinie też jest strzeżone kąpielisko miejskie położone przy jeziorku z przystosowaną do wypoczynku plażą oraz bazą sanitarną, sportową i gastronomiczną.

Zobacz więcej: Gospodarstwo agroturystyczne VIOLA w Lewinie Brzeskim