×
Wyszukaj w serwisie
×

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Lewinie Brzeskim

W ostatnią niedzielę Lewin Brzeski wziął udział w ogólnopolskiej akcji WOŚP organizowanej od 20 lat przez Jurka Owsiaka. 25 wolontariuszy z identyfikatorami zbierało datki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

WOŚP w Lewinie Brzeskim 2012   WOŚP w Lewinie Brzeskim 2012   WOŚP w Lewinie Brzeskim 2012   WOŚP w Lewinie Brzeskim 2012

W Lewinie Brzeskim imprezy towarzyszące odbywały się w sali widowiskowej Miejsko – Gminnego Domu Kultury. W części artystycznej zaprezentowały się zespoły taneczne i wokalne prowadzone przy Domu Kultury oraz 2 zespoły VEGA i JOCKER. Przed Domem Kultury diabły gotowały diabelską zupę, którą częstowały przechodniów i zapraszały do degustacji grzańca.

W koncertach i prezentacjach wzięło udział kilkaset osób. Podobnie na lewiński Rynek o godzinie 20.00 na „Światełko do Nieba” także przyszło kilkaset osób.

W tym roku w Lewinie Brzeskim w ramach zbiórki na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wolontariusze uzbierali rekordową kwotę 9.350,42 zł.

WOŚP w Lewinie Brzeskim 2012   WOŚP w Lewinie Brzeskim 2012 WOŚP w Lewinie Brzeskim 2012 WOŚP w Lewinie Brzeskim 2012

Wszystkim wolontariuszom i pracownikom Miejsko – Gminnego Domu Kultury w Lewinie Brzeskim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w tej niewątpliwie słusznej sprawie.

WOŚP w Lewinie Brzeskim 2012   WOŚP w Lewinie Brzeskim 2012