×
Wyszukaj w serwisie
×

Wizyta Burmistrza w Świetlicy Terapeutycznej

20 stycznia 2012 roku (piątek) skończył się pierwszy turnus ferii organizowanych przez Świetlicę Terapeutyczną w Lewinie Brzeskim.

Z tej okazji Świetlicę odwiedzili wyjątkowi goście – Burmistrz Lewina Brzeskiego Pan Artur Kotara oraz Kierownik Wydziału Oświaty Pan Marek Nowak, którzy przynieśli dla dzieci słodkie conieco.

Wizyta Burmistrza w Świetlicy Terapeutycznej   Wizyta Burmistrza w Świetlicy Terapeutycznej   Wizyta Burmistrza w Świetlicy Terapeutycznej   Wizyta Burmistrza w Świetlicy Terapeutycznej

Na początku wszyscy obejrzeli prezentację multimedialną dotyczącą mijającego tygodnia. Mogliśmy, więc obejrzeć, co przez tych kilka dni robiliśmy, a także zobaczyć siebie w różnych zabawnych sytuacjach. Prezentację przygotowały wolontariuszki z grodkowskiego gimnazjum – Weronika Pietruńko i Justyna Giełysz.

Następnie goście wraz z Dyrektorem Świetlicy – Panią Renatą Pietruńko wręczyli dzieciom dyplomy i nagrody za rozmaite talenty oraz cechy charakteru.

Tradycyjnie też – wyłoniono poprzez głosowanie, zwycięzców na najmilszą koleżankę oraz najmilszego kolegę ferii 2012. I tak najmilszą koleżanką została Kinga Lorenc, a najmilszym kolegą Dominik Krawczyk.

Nie zabrakło też niespodzianki dla naszych gości – otrzymali oni przygotowane podczas zajęć plastycznych drobne upominki.

Wizyta Burmistrza w Świetlicy Terapeutycznej   Wizyta Burmistrza w Świetlicy Terapeutycznej   Wizyta Burmistrza w Świetlicy Terapeutycznej

Pierwszy tydzień ferii minął szybko i był pełen wrażeń. Teraz kolej na następną grupę dzieci, która przez 5 dni będzie bawiła się w Świetlicy Terapeutycznej pod hasłem „Karnawałowy zawrót głowy”.

Przypominamy, że wypoczynek feryjny współfinansuje Gmina Lewin Brzeski (autokary na wycieczki, nagrody, materiały plastyczne). Koszt, jaki ponoszą rodzice to 22 zł (bilet do kina oraz na krytą pływalnię). Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra Świetlicy. To plus humor i dobre chęci uczestników są gwarancją wspaniałej zabawy!!!

Bronisława Nazarko