×
Wyszukaj w serwisie
×

Kontrola funkcjonowania Żłobka i Klubu Dziecięcego w Lewinie Brzeskim

W dniu 03 marca 2012 roku, zgodnie z zapisami uchwały Nr XIV/114/2011 Rady Miejskiej w Lewinie Brzeskim z dnia 25 października 2011 roku, po pierwszych dwóch miesiącach funkcjonowania Żłobka i Klubu Dziecięcego „Mały Staś” została przeprowadzona kontrola placówki przez przedstawiciela Gminy Lewin Brzeski.

Żłobek i Klub Dziecięcy w Lewinie Brzeskim   Żłobek i Klub Dziecięcy w Lewinie Brzeskim   Żłobek i Klub Dziecięcy w Lewinie Brzeskim

W jej wyniku stwierdzono, że żłobek i klub dziecięcy spełnia standardy sprawowanej opieki zgodnie z ustawą o opiece nad dziećmi do lat trzech. 

Prywatny Żłobek i Klub Dziecięcy "Mały Staś" to miejsce przyjazne każdemu dziecku, a przede wszystkim bezpieczne dla niego.

Pracę w Żłobku i Klubie dziecięcym reguluje Statut i Regulamin Organizacyjny.

Centrum Dziecięcej Aktywności "Mały Staś" mieści się w Lewinie Brzeskim przy ul. Kościuszki 52. Pomieszczenia   Centrum Dziecięcej Aktywności  "Mały Staś" wykańczane zostały z myślą o dzieciach, ich potrzebach i bezpieczeństwie. Najwyższą wartością jest dobro i bezpieczeństwo naszych Milusińskich.

W "Małym Stasiu" dzieci bawią się i uczą w wspólnie, a zróżnicowany wiek dzieci wpływa korzystnie na ich zrównoważony rozwój społeczny.

Do Żłobka zapraszamy dzieci od 6 miesiąca życia, a do Klubu dzieci od 1 roku  życia do 3,5 lat.
Opiekę nad podopiecznymi placówki sprawuje wykwalifikowany personel pedagodzy,
fizjoterapeuta oraz opiekunka dziecięca.

Żłobek i Klub Dziecięcy jest otwarty w godzinach od 6:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku przez 12 miesięcy w roku. Istnieje także możliwość indywidualnego wydłużenia godzin pobytu dziecka w placówce.

Zapraszamy serdecznie do osobistego odwiedzenia Prywatnego żłobka "Mały Staś" tak aby na własne oczy przekonali się Państwo, że w placówce bezpieczeństwo i dobro  dziecka jest najważniejsze.

Więcej na stronie www.malystas.pl.

"Mały Staś" ZAPRASZA

Żłobek i Klub Dziecięcy w Lewinie Brzeskim   Żłobek i Klub Dziecięcy w Lewinie Brzeskim