×
Wyszukaj w serwisie
×

Konkurs Kwitnące Opolskie 2012

kwitnace_ban Zarząd Województwa już po raz kolejny ogłasza konkurs dla mieszkańców, samorzadów lokalnych i instytucji z województwa opolskiego pn. "Opolskie Kwitnące".

Dwa lata temu zwycięzcą konkursu w kategorii "Wspólnota lokalna" byłą Różyna.

Celem organizowanego już po raz czwarty konkursu „Opolskie Kwitnące” jest wyłonienie najpiękniej ukwieconych i zadbanych posesji prywatnych oraz terenów i obiektów publicznych w województwie opolskim.

Realizacja Konkursu przebiega w ramach Planu Marketingu Regionalnego Województwa Opolskiego „Opolskie Kwitnące”, którego założeniem jest zachęcenie mieszkańców do aktywnego udziału w tworzeniu pozytywnego wizerunku ich najbliższego otoczenia. Konkurs stwarza także możliwość bezpośredniego wpływu na wygląd estetyczny okolicy, wzmacniając dodatkowo poczucie przynależności do danej społeczności lokalnej.

Działania podejmowane w ramach realizacji konkursowego celu są doskonałą promocją współpracy pomiędzy mieszkańcami. Powodują wśród nich pobudzenie aktywności oraz wpływają na wzrost świadomości ekologicznej.

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać na adres Departamentu Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu UMWO do 30 kwietnia 2012 r.
Regulamin Konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się w plikach do pobrania poniżej.

PDFregulamin_kwitnace_2012

DOCzal_nr_1_zgloszenie_kwitn