×
Wyszukaj w serwisie
×

Piknik rodzinny w Przedszkolu Nr 2 w Lewinie Brzeskim

Jak co roku, 27.05.2012r.,  w Przedszkolu Publicznym nr 2 w Lewinie Brzeskim odbył się Piknik Rodzinny. Wspólna zabawa w gronie rodzinnym  to doskonała okazja do bliższego poznania się,  spędzenia wolnego czasu w gronie najbliższym,  a przede wszystkim  możliwość  zaprezentowania się przedszkolaków  przed tak ogromną publicznością.

Piknik rodzinny w Przedszkolu Nr 2 w Lewinie Brzeskim   Piknik rodzinny w Przedszkolu Nr 2 w Lewinie Brzeskim   Piknik rodzinny w Przedszkolu Nr 2 w Lewinie Brzeskim

Piknik rodzinny w Przedszkolu Nr 2 w Lewinie Brzeskim   Piknik rodzinny w Przedszkolu Nr 2 w Lewinie Brzeskim


Dzieci  pokazały się  z jak najlepszej strony.  We wspaniałych strojach  pięknie  zatańczyły przygotowane tańce, zaśpiewały piosenki,  a najstarsze przedszkolaki zagrały utwór dla mamy na instrumentach. Nie zabrakło życzeń i  drobnych upominków dla kochanych Mam z okazji Dnia Mamy. Po programie artystycznym przyszedł czas  na wspólna zabawę,  konkursy dla dzieci i rodziców, które świetnie poprowadził w klimacie afrykańskim pan Miro.  W trakcie trwania pikniku  czynna była kawiarenka ,  zaopatrzona w przepyszne ciasta i desery  przygotowane przez rodziców. Dzieci zajadały się frytkami i lodami  kibica w barwach Polski i Ukrainy. Wielką atrakcją dla dzieci była dmuchana ślizgawka i suchy basen z piłeczkami oraz lizaki z niespodzianką.
Śmiechu i zabawy było co niemiara. Wspólnie spędziliśmy piękne, słoneczne, niedzielne popołudnie. Piknik udał się wyśmienicie.

Pragniemy  serdecznie  podziękować  Rodzicom za  ogromną pomoc i zaangażowanie w przygotowanie Pikniku.


Dyrektor
Rada Rodziców
Rada Pedagogiczna