×
Wyszukaj w serwisie
×

EURO w Przedszkolu

Euro 2012 tuż, tuż, kibice przygotowują się pełną parą. Nasze przedszkole także jak na kibiców przystało postanowiło zagrzewać drużyny europejskie do boju tańcem i piosenką. Podczas pikniku rodzinnego, który odbył się 03.06.2012r. w niedziele, każda z grup dopingowała reprezentacji z wybranego kraju.

Piknik rodzinny w Przedszkolu Nr 1 w Lewinie Brzeskim    Piknik rodzinny w Przedszkolu Nr 1 w Lewinie Brzeskim    Piknik rodzinny w Przedszkolu Nr 1 w Lewinie Brzeskim

Piknik rodzinny w Przedszkolu Nr 1 w Lewinie Brzeskim   Piknik rodzinny w Przedszkolu Nr 1 w Lewinie Brzeskim   Piknik rodzinny w Przedszkolu Nr 1 w Lewinie BrzeskimNajmłodsza grupa 3-latków (Biedroneczki) gorącym tańcem zachęcała do boju drużynę Hiszpańską. Dziewczynki z wachlarzami w ognisto-czerwonych strojach tańczyły z hiszpańskimi małymi torreadorami. Na naszym pikniku nie zabrakło Szota oraz wesołego tańca rodem z Niemiec. Tymi rytmami dzieci 4-letnie (Zajączki) zagrzewały do rywalizacji sportowej drużyny w polskich oraz niemieckich barwach. Formacji drużyn irlandzkiej oraz greckiej kibicowały 6-latki (Żółwiki) prezentując na scenie Greka Zorbę oraz skoczny taniec irlandzki w rytmach Riverdance. Mali tancerze zaprezentowali także wesołą, podrywającą do tańca Kalinkę, nie zabrakło również polskich czirliderek w kolorowych spódniczkach, wymachujących pomponami do utworu „Hafanana”. Tak dopingowały Rosji oraz Polsce 5-latki (Misie). Całość występów artystycznych przedszkolaków uwieńczył hymn Euro 2012 pt. „Koko Euro spoko”.

Poza występami tanecznymi małych artystów było wiele innych atrakcji o tematyce sportowej: pokazy karate, pokazy piłki nożnej, możliwość zrobienia sobie zdjęcia w samochodzie sportowym, przejażdżka konna. Jak co roku każdy miał możliwość skosztowania pyszności z naszej kawiarenki tj. frytek, ciast, gofrów, lodów i innych smakowitych deserów.

Mimo, że na naszym rodzinnym pikniku zabrakło pięknej słonecznej pogody zarówno dzieci jak i rodzice nie poddali się deszczowej aurze.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie pikniku za ich hojność oraz poświęcony czas. Składamy także podziękowania naszym sponsorom za wsparcie rzeczowe i finansowe.


Dyrektor
 Rada Rodziców
 Rada Pedagogiczna