×
Wyszukaj w serwisie
×

Gratulacje za odwagę

W dniu 05 czerwca 2012 roku Burmistrz Lewina Brzeskiego przyjął w Urzędzie Miejskim znamienitych gości Panie Sylwię Gębarę – Ciupek oraz Anetę Wilczyńską – Pietruszka, które wykazały się pełną odwagi postawą broniąc przed miesiącem placówki banku PKO BP w Lewinie Brzeskim przed uzbrojonym napastnikiem.

Gratulacje za odwagę dla dwóch pracownic banku w Lewinie Brzeskim Gratulacje za odwagę dla dwóch pracownic banku w Lewinie Brzeskim Gratulacje za odwagę dla dwóch pracownic banku w Lewinie Brzeskim Gratulacje za odwagę dla dwóch pracownic banku w Lewinie Brzeskim Gratulacje za odwagę dla dwóch pracownic banku w Lewinie Brzeskim


Artur Kotara w imieniu własnym oraz wszystkich mieszkańców Gminy Lewin Brzeski podziękował za niecodzienny czyn będący przykładem tego, że „Odwaga może góry przenosić”. Podkreślił, że czynna postawa i odwaga mogą był doskonałym przykładem zaangażowania i stanowić wzorzec do naśladowania dla całego społeczeństwa.
W spotkaniu wzięli także udział Komendant brzeskiej policji podinsp. Władysław Trzaskalski oraz dyrektor banku PKO BP w Brzegu Pan Jan Jóźków.
 
Wraz z wyrazami uznania i podziękowaniami Burmistrz Kotara, komendant policji oraz dyrektor banku przekazali obu paniom drobne upominki.