×
Wyszukaj w serwisie
×

WAKACJE Z DUCHAMI 2012 w Świetlicy Terapeutycznej

zdjęcie wakacje Jak co roku Świetlica Terapeutyczna przygotowuje zajęcia wakacyjne dla dzieci w wieku szkolnym i młodzieży. W tym roku organizujemy dwa turnusy tygodniowe: od 2 do 6 lipca 2012r. i od 9 do 13 lipca 2012r. Dziecko może uczestniczyć tylko w jednym tygodniowym turnusie. Łącznie z wakacji w Świetlicy skorzysta osiemdziesiąt dzieci.

Tegoroczne zajęcia wakacyjne organizowane są pod hasłem „Wakacje z duchami”. Każdego dnia dzieci będą poznawały historie rozmaitych duchów (dobrych i złych) z okolic bliskich i dalekich oraz będą wykonywały prace plastyczno - manualne związane z duchami i innymi straszydłami. Uczestnicy półkolonii będą mieli okazję tropić duchy, szukać ich skarbów,  a także sami stać się choć na chwilę duchami.

Codziennie przygotowane będą kolorowanki, zagadki oraz zadania dostosowane do tematyki dnia. Ponadto dzieci będą brały udział w zajęciach sportowych, tanecznych, komputerowych, karaoke.

Dzieci wyjadą na dwie wycieczki: na krytą pływalnię do Brzegu i do Podziemnego Miasta Osówka. Koszt ponoszony przez rodziców to 29 zł (ceny wejściówek). Pozostałe wydatki są finansowane przez Gminę Lewin Brzeski.

W załączeniu:
    DOCplan I turnus
    DOCplan II turnus


Zapisy dzieci: w godz. od 9.00 do 18.00, od poniedziałku do piątku lub pod numerem telefonu 77 41 27 972, do wyczerpania miejsc.

Serdecznie zapraszamy.
Renata Pietruńko, dyrektor świetlicy