×
Wyszukaj w serwisie
×

Wymiana pokrycia dachowego w Strzelnikach

Gmina Lewin Brzeski jest na ukończeniu inwestycji pod nazwą „Przebudowa budynku ośrodka kulturalno – rekreacyjno – sportowego Willa XIX w Strzelnikach etap I – wymiana pokrycia dachowego”.

Zadanie będzie dofinansowane w zakresie Działania 413 „Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013.

Wymiana pokrycia dachowego w Strzelnikach na Wilii XIX   Wymiana pokrycia dachowego w Strzelnikach na Wilii XIX   Wymiana pokrycia dachowego w Strzelnikach na Wilii XIX   Wymiana pokrycia dachowego w Strzelnikach na Wilii XIX

Wymiana pokrycia dachowego w Strzelnikach na Wilii XIX   Wymiana pokrycia dachowego w Strzelnikach na Wilii XIX   Wymiana pokrycia dachowego w Strzelnikach na Wilii XIX

Wykonawca zadania firma BUD MAL Józef Rozkocha z Głuchołaz rozpoczęła prace przy wymianie pokrycia dachowego. Zdjęto ok. 240 m2 zniszczonej dachówki a w chwili obecnej Wykonawca prowadzi prace przy ułożeniu ekranu zabezpieczającego z folii.

Do wykonania pozostaje jeszcze ułożenie nowej dachówki oraz wymiana rynien i rur spustowych, przemurowanie kominów, wymiana okien w lukarnach i instalacji odgromowej. Aby zachować zabytkowy charakter dachu zostaną zamontowane gąsiory pozostałe z demontażu starego dachu.

Planowany termin zakończenia zadania to 29.06.2012 rok.