×
Wyszukaj w serwisie
×

Dni Otwarte Świetlicy Terapeutycznej

Wakacje tuż, tuż… Dla niektórych są to wakacje szczególne, ponieważ tuż po wakacjach zabrzmi dla nich pierwszy szkolny dzwonek. Są to dzieci z tzw. „zerówek”. Od września będą już uczniami, a co za tym idzie – będą mogły przychodzić codziennie po lekcjach do Świetlicy Terapeutycznej w Lewinie Brzeskim, aby pobawić się, miło spędzić czas, odrobić zadania, wykonać prace plastyczne, itd.

Przedszkolaki w Swietlicy Terapeutycznej   Przedszkolaki w Swietlicy Terapeutycznej   Przedszkolaki w Swietlicy Terapeutycznej   Przedszkolaki w Swietlicy Terapeutycznej

Dlatego, jak co roku w czerwcu, w Świetlicy Terapeutycznej zorganizowane zostały warsztaty plastyczne dla najstarszych grup przedszkolnych. 19 czerwca 2012 odwiedziły nas „Żółwiki” z Przedszkola nr 1, a 21 czerwca 2012 „Biedronki” z Przedszkola nr 2.

Dzieci brały udział w zajęciach plastyczno – manualnych, podczas których wykonały pod czujnym okiem pań drewniane motylki na patyku („Żółwiki”) oraz torebki na prezenty z lwem w roli głównej („Biedronki”). Jak na uczniów przystało – pomocy potrzebowali niewiele, świetnie radząc sobie z zadaniem. Wykonane prace dzieci zabrały do domu wraz z ulotkami na temat działalności Świetlicy.

Po zajęciach był czas wolny – przedszkolaki kolorowały, bawiły się i grały. Był to tylko przedsmak tego, co czeka dzieci w Świetlicy w następnym roku szkolnym.

 Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców już 3 września 2012 roku do Świetlicy Terapeutycznej w Lewinie Brzeskim, ul. Moniuszki 41A, tel. 77 4128 972.

Przedszkolaki w Swietlicy Terapeutycznej   Przedszkolaki w Swietlicy Terapeutycznej   Przedszkolaki w Swietlicy Terapeutycznej

Przedszkolaki w Swietlicy Terapeutycznej   Przedszkolaki w Swietlicy Terapeutycznej   Przedszkolaki w Swietlicy TerapeutycznejBronisława Juszczak-Nazarko