×
Wyszukaj w serwisie
×

Turniej w wyciskaniu ciężarów w Łosiowie

Nagrody i puchary

W dniu 09 grudnia w Łosiowie odbyły się II Otwarte Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Lewina Brzeskiego w wyciskaniu sztangi leżąc. Imprezę współorganizowali Burmistrz Lewina Brzeskiego, Łosiowskie Towarzystwo Upowszechnienia Kultury Fizycznej i Dom Kultury w Łosiowie. 

W zawodach wzięło udział ponad 60-ciu zawodników w różnych kategoriach wiekowych. Dyscyplina jest bardzo młoda, ale już cieszy się dużą popularnością, między innymi dlatego, że może ją uprawiać niemal każdy. Na mistrzostwach najstarszy uczestnik przekroczył 60–tkę a najmłodszy miał  4 lata. Co więcej, w mistrzostwach uczestniczyli także niepełnosprawni, dla których tego typu impreza jest jednym z niewielu sposobów sprawdzenia się i współzawodnictwa. Mistrzostwom towarzyszył silny duch sportowy, co było widoczne przy ogromnym przejęciu i zaangażowaniu wszystkich zawodników.

Impreza udała się znakomicie i wszyscy uczestnicy bawili się doskonale o czym świadczy fakt bardzo dużej frekwencji publiczności do samego końca trwania Mistrzostw. 

DOCZawody w wyciskaniu sztangi leżąc (40,00KB)

 

Obejrzyj galerię z mistrzostw

Wręczenie medali dla zwycuęzców

Zmagania turniejowe

Wręczenie nagród zawodnikom niepełnosprawnym

Wręczenie madali dla zwyciężców turnieju

Sztanga

Nagradzanie zwycięzców

Obejrzyj zdjęcia zwycięzców

IM000069

IM000066

IM000064

IM000044

IM000036

IM000034