×
Wyszukaj w serwisie
×

Wyjazdowy pogrom

 Stadion w Lewinie Brzeskim

 Po stracie punktów i remisie w Opolu z rezerwami Odry na zawodników Olimpii czekał kolejny wyjazdowy pojedynek, tym razem z walczącym o utrzymanie LZS Gronowice w lidze okręgowej. W piękne niedzielne popołudnie nie było jednak pojedynku Dawida z Goliatem, bowiem Lewinianie nie pozostawili żadnych złudzeń rywalom.

Już w początkowych minutach przyjezdni prowadzili 3:0 po trafieniach Węglińskiego, Solana i Wolnego. Pierwszy kwadrans zadecydował o dalszych losach spotkania, ponieważ gospodarzy nie było stać na cokolwiek, mecz toczony był praktycznie na jednej połowie boiska. Kolejne bramki dla Olimpii zdobywali Tramsz, R. Tomaszewski, Krzyżanowski oraz raz jeszcze Wolny, który zdobył już 15 bramek w tym sezonie. Miejscowi zdołali jedynie odpowiedzieć honorowym trafieniem Mencwelda w końcowych minutach spotkania.

Mecz w Gronowicach był doskonałym przetarciem przed sobotnim spotkaniem ze Śląskiem Łubniany, obecnym liderem tabeli. Zapowiada się więc pasjonujące widowisko, które powinno wyłonić triumfatora ligowych zmagań - dojdzie do spotkania dwóch najlepszych drużyn w sezonie. Zapraszamy na stadion w Lewinie, w sobotę o godz. 17:00 !!!