×
Wyszukaj w serwisie
×

Zakładasz działalność? Przyjdź na szkolenie!

tabliczka CIE 8- zaakceptowana

Do niedawna osoba planująca założenie działalności gospodarczej mogła otrzymać wsparcie inwestycyjne do wysokości 20 tyś zł. Środki te pozwalały na uruchomienie mikro biznesu, opartego na niezbyt kosztownych urządzeniach lub maszynach, czy też związanego z usługami nie wymagającymi zbyt kosztownych inwestycji, takimi jak np. doradztwo finansowe, ubezpieczeniowe.

W obecnej chwili sytuacja wygląda zgoła odmiennie. Możliwość uzyskania wsparcia przez osoby fizyczne na rozpoczęcie działalności gospodarczej może wynieść nawet do 80 tyś. zł przy poziomie dofinansowania 65%, co pozwala na zrealizowanie poważnych inwestycji.
Oczywiście występują również możliwości uzyskania mniejszych kwot dofinansowania przy jednoczesnym dodatkowym wsparciu finansowym tzw. bieżącej dzielności firmy przez okres nawet do 12 miesięcy.
Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem bliższych Informacji na temat obecnie obowiązujących Programów skierowanych na wsparcie procesu tworzenia nowych przedsiębiorstw zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 24 czerwca 2008 roku o godz. 16.00 w Sali ślubów Urzędu Miejskiego w Lewinie Brzeskim (Rynek 26).