×
Wyszukaj w serwisie
×

Grunt na medal w Lewinie Brzeskim

mapa terenów inwestycyjnych

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 31 lipca br. zakończony  został I etap III Ogólnopolskiego konkursu Grunt na Medal 2008 promującego tereny  przygotowane pod działalność inwestycyjną na terenie całego kraju.

Wśród  332 ofert nadesłanych z całej Polski, 26 pochodziło z naszego województwa. W wyniku selekcji dokonanej przez regionalne Centra Obsługi Inwestora - Partnerów PAIiIZ do II etapu konkursu z województwa opolskiego zakwalifikowanych zostało 5 terenów inwestycyjnych w tym tereny inwestycyjne  z Lewina Brzeskiego.

Wyróżnienie to świadczy o dużym potencjale inwestycyjnym naszego miasta, co potwierdza również zdobyty niedawno certyfikat  Gminy Atrakcyjnej dla Inwestora, przyznawany przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego, gminom posiadającym atrakcyjne tereny inwestycyjne, oraz przygotowanie do kompleksowej obsługi inwestora.
W trakcie tego etapu nastąpi wizytacja wybranych I etapie  terenów i wyłonienie zwycięzców.

Laureaci Konkursu otrzymają niepowtarzalną szansę promocji swojej gminy, jako najlepszej lokalizacji  pod  inwestycję, a wyróżnione w Konkursie działki będą rekomendowane w pierwszej kolejności inwestorom zagranicznym.