×
Wyszukaj w serwisie
×

Letni Piknik na Rynku

 

 

 

 

 

Oscary Lewińskie 2008 - laureaci - fot.Stanisław Usiarczyk

publiczność - fot.Stanisław Usiarczyk

KASA - fot.Stanisław Usiarczyk

KASA na rynku - fot.Stanisław Usiarczyk

Kilersi - fot.Stanisław Usiarczyk

   MERA logo     herb Lewina Brz. na pieczęci

W sobotę 23 sierpnia b.r. na Rynku w Lewinie odbył się wielki letni piknik. Głównym sponsorem imprezy była firma MERA S.A. z Lewina Brzeskiego.

Zaczęło się od programu dla dzieci "Rewia małolata", a zaraz po nim na scenie wystąpił rockowy zespół Kilersi z utworami skomponowanymi do tekstów Jana Brzechwy. O godz.19 organizatorzy zaserwowali coś dla fanów italo disco - wystąpił duet Andreo&Karina. Publiczność miała okazję przypomnieć sobie stare, ale nie umierające przeboje muzyki włoskiej. Następnie odbyła się długo oczekiwana Gala Oscarów Lewińskich, na której 1,5-tysięczna publiczność zobaczyła 5 nominowanych do części finałowej filmów. Po przedstawieniu nominacji wiceburmistrz Lewina Brzeskiego wręczył nagrody dla dwóch wyróżnionych przez Komisję konkursową filmów. Warto zaznaczyć, że w Komisji zasiedli przedstawiciele medów opolskich z TVP3, NTO i portalu Brzeg24. Zaraz po gali oskarowej na scenie wystąpiła główna gwiazda wieczoru - KASA z zespołem. Podczas koncertu wszyscy bawili się świetnie, a na koncercie nie zabrakło najnowszego przeboju KASY - "Jesteś najpiękniejsza". Na zakończenie Pikniku w ponad 3-godzinnym koncercie wystąpił wyśmienity, bardzo dynamiczny i śpiewający DJ - Makumba. O jego kunszcie niech świadczy fakt, iż do samego końca imprezy wszyscy razem tańczyli pod sceną, a miejsca przy stolikach były puste...

Firmie MERA S.A. należą się podziękowania za wsparcie i sponsoring "Letniego Pikniku na Rynku", natomiast pracownikom MGDK oraz Burmistrzowi Lewina Brzeskiego podziękowania za bardzo dobrą organizację imprezy.