×
Wyszukaj w serwisie
×

II Bieg Olimpijski w PSP w Łosiowie

  II Bieg Olimpijski w Łosiowie

II Bieg Olimpijski w Łosiowie

II Bieg Olimpijski w Łosiowie

 

Dnia 14 maja w Publicznej Szkole Podstawowej w Łosiowie odbył się drugi Bieg Olimpijski. Ideą biegu olimpijskiego nie jest sportowa rywalizacja. Najważniejszy jest udział w biegu , a zwycięzcą jest każdy kto dobiegnie do mety.

Bieg poprzedził ceremoniał olimpijski, którego najważniejszym elementem było wciągnięcie flagi olimpijskiej. Mimo niesprzyjającej pogody dyplomy potwierdzające udział w zawodach otrzymało 360 osób. Oprócz dzieci z gminy Lewin Brzeski w imprezie tej wzięli udział przedstawiciele szkół z Brzegu, Grodkowa i Jędrzejowa. Po biegu odbyło się losowanie nagród, a główną nagrodę w postaci namiotu wylosowała Nicola Świderska z PSP w Łosiowie.

Fundatorami nagród  byli: Urząd Miejski w Lewinie Brzeskim, Sklep Sportowy „Team Sport” z Brzegu, Rada Rodziców PSP w Łosiowie.


Opiekun Klubu Olimpijczyka w Łosiowie Piotr Barszcz
 
 

 

II Bieg Olimpijski w Łosiowie     II Bieg Olimpijski w Łosiowie   II Bieg Olimpijski w Łosiowie    II Bieg Olimpijski w Łosiowie

II Bieg Olimpijski w Łosiowie    II Bieg Olimpijski w Łosiowie   II Bieg Olimpijski w Łosiowie   II Bieg Olimpijski w Łosiowie   

II Bieg Olimpijski w Łosiowie    II Bieg Olimpijski w Łosiowie    II Bieg Olimpijski w Łosiowie  

II Bieg Olimpijski w Łosiowie    II Bieg Olimpijski w Łosiowie