×
Wyszukaj w serwisie
×

Gmina Lewin Brzeski zwycięzcą konkursu „Kwitnące Opolskie 2010”

 

Burmistrz Lewina Brzeskiego - Artur Kotara odbera nagrodę w konkursie Opolskie Kwitnące 2010

20 grudnia bieżącego roku na Ostrówku Burmistrz Lewina Brzeskiego – Artur Kotara z rąk Marszałka Województwa Opolskiego odebrał 1 nagrodę dla Gminy Lewin Brzeski w konkursie „Opolskie Kwitnące 2010” w kategorii wspólnota lokalna.

Celem konkursu organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego jest wyłonienie najpiękniej ukwieconych i zadbanych terenów oraz obiektów publicznych i prywatnych w województwie opolskim.

Gmina Lewin Brzeski do konkursu w kategorii wspólnota lokalna zgłosiła Różynę, która za piękny i zadbany wygląd oraz czystość i porządek zarówno terenów publicznych, jak i prywatnych została nagrodzona statuetką, dyplomem, pamiątkową tablicą oraz bonem w wysokości 7.000 złotych na zakupy w jednym z gospodarstw ogrodniczo – rolnych.

Więcej na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego: http://umwo.opole.pl/serwis/index.php?id=199&idd=4891

W dniu 22 grudnia 2010 roku na III Sesji Rady Miejskiej Burmistrz Lewina Brzeskiego Artur Kotara przekazał Pani Sołtys Różyny - Grażynie Lenartowicz statuetkę, nagrodę, kwiaty oraz tabliczkę pamiątkową.

Wręczenie nagrody w konkursie Kwitnące opolskie 2010 dla Pani Sołtys Różyny - Grażyny Lenartowicz2   Wręczenie nagrody w konkursie Kwitnące opolskie 2010 dla Pani Sołtys Różyny - Grażyny Lenartowicz1   Wręczenie nagrody w konkursie Kwitnące opolskie 2010 dla Pani Sołtys Różyny - Grażyny Lenartowicz

Sesja III Rady Miejskiej w Lewinie Brzeskim   Nagroda dla Różyny w konkursie Kwitnące opolskie 2010