×
Wyszukaj w serwisie
×

Jasełka w przedszkolu nr 2 w Lewinie Brzeskim

Okres przedświąteczny to czas, kiedy dzieci z Publicznego Przedszkola nr 2 w Lewinie Brzeskim przygotowują uroczyste jasełka. W tym roku gośćmi występu przedszkolaków byli Rodzice, Dziadkowie oraz Podopieczni miejscowego Warsztatu Terapii Zajęciowej.   

Jasełka w Przedszkolu nr 2 w Lewinie    Jasełka w Przedszkolu nr 2 w Lewinie    Jasełka w Przedszkolu nr 2 w Lewinie

 

W dniach 15 - 17 grudnia pod czujnym okiem Dyrektor Doroty Mościckiej oraz nauczycielek: Bożeny Jedynak i Janiny Barg odbyły się uroczyste jasełka Jasełka w Przedszkolu nr 2 w Lewinie dla gości przedszkola. Grupa 3,4- latków Misie wprowadziła swoich widzów w iście świąteczny nastrój, gdy Pan Jezus  narodził się w szopce w Betlejem.  W ciągu 3 dni naszą placówkę odwiedziło ponad 100 widzów, którzy oklaskami nagrodzili młode talenty aktorskie. Dzieci z wielkim zaangażowaniem przedstawiły okoliczności towarzyszące narodzinom Chrystusa, który nie miał  kołyski i leżał w żłóbeczku.

Misie wcieliły się w role aniołków, pasterzy, królów, nie zabrakło również Matki Boskiej, Józefa i św. Mikołaja. Dzieci  w trakcie przestawienia wzruszały zebranych interpretacją kolęd. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż przedszkolaki brały udział również w dekorowaniu sali, co zaowocowało pięknym wystrojem, który zrobił wrażenie na widzach.

Jasełka w Przedszkolu nr 2 w Lewinie   Jasełka w Przedszkolu nr 2 w Lewinie   Jasełka w Przedszkolu nr 2 w Lewinie   Jasełka w Przedszkolu nr 2 w Lewinie

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Miłym Gościom za przybycie, a szczególnie Rodzicom za przygotowanie przepięknych strojów.

 Bożena Jedynak