×
Wyszukaj w serwisie
×

Pomóżcie VI B wygrać konkurs wojewódzki!

KlasaVIb Na początku maja klasa VI B z PSP w Lewinie Brzeskim, jako jedyna w gminie przystąpiła do konkursu – plebiscytu ogłoszonego przez NTO, który przebiegał pod hasłem „Pokaż klasę!”.

Jest to konkurs wojewódzki, przystąpiło do niego 120 klas z całej Opolszczyzny. W trakcie działań konkursowych nasze dzieci znalazły się w finale na bardzo wysokim 7 miejscu.

Uczniowie z VI B zrobili już wszystko, co mogli, wywiązali się ze wszystkich zadań konkursowych (artykuły napisane przez klasę i film o nich znajdziecie Państwo na stronie internetowej NTO oraz w samym dzienniku ). Teraz liczą na pomoc mieszkańców Lewina Brzeskiego. Proszą o wysłanie SMSa o treści sp.7 na numer 71466 (1.23 zł.).

VI B u Burmistrza Artura Kotary z prośbą o poparcie w konkursie KLASA Z KLASĄ   VI B u Burmistrza Artura Kotary z prośbą o poparcie w konkursie KLASA Z KLASĄ

W dniu 13 czerwca młodzież z VI B wraz z wychowawczynią Panią Izabelą Naumowicz odwiedziły Burmistrza Lewina Brzeskiego prosząc o poparcie udziału w konkursie. Artur Kotara pogratulował uczniom wysokiej - 7 pozycji finałowej i obiecał, że osobiście wyśle SMS-a popierającego VI B.

Przy Państwa pomocy dzieci mogą wygrać konkurs i zostać najsympatyczniejszą klasą z całego województwa. Oprócz naszych dzieciaków do finału zakwalifikowały się klasy z dużych miast – Opola, Nysy, Kędzierzyna - Koźla i in.

VI B z góry dziękuje za Państwa głosy.