×
Wyszukaj w serwisie
×

Bal przedszkolaków

26 stycznia upłynął w Publicznym Przedszkolu nr 2 pod znakiem dobrej zabawy. Do budynku przy ul. Narutowicza przybyły księżniczki, pszczółki i piraci, aby wziąć udział w tradycyjnym balu karnawałowym.

Bal karnawałowy w przedszkolu   Bal karnawałowy w przedszkolu   Bal karnawałowy w przedszkolu

W ostatnią środę stycznia przedszkolaki z grup Kotki, Misie, Motylki, Żabki i Biedronki uczestniczyły w niezwykłym balu. Przedszkole przeistoczyło się w bajkowo udekorowane królestwo, do którego zawitali goście w pięknych strojach, aby z okazji karnawału wspólnie się bawić. Początkowo dzieci tańczyły głownie indywidualnie, potem, zaczęły tworzyć widowiskowe korowody.  Dużą atrakcją dla wszystkich był profesjonalny pokaz mody, w którym wzięły udział wszystkie dzieci.

Bal karnawałowy w przedszkolu   Bal karnawałowy w przedszkolu   Bal karnawałowy w przedszkolu   Bal karnawałowy w przedszkolu

Widzowie podziwiali starannie przygotowane stroje, o których całokształt zadbali rodzice. Mamy i tatusiowie dopilnowali, aby nie pominąć nawet najmniejszego szczegółu. Dzięki temu wszyscy czuliśmy się jak w czarodziejskiej krainie.  Przedszkolaki brały udział w licznych konkursach i zabawach ruchowych, których koordynacją zajęła się dyrektor Dorota Mościcka oraz wychowawczynie: Małgorzata Kalińska, Janina Barg, Bożena Jedynak, Celina Greniuch, Małgorzata Janeczek i Małgorzata Janda. Przy dźwiękach muzyki puszczanej przez didżeja wszyscy miło spędziliśmy czas.  


Bożena Jedynak