×
Wyszukaj w serwisie
×

Poznaj program MŁODZIEŻ W DZIAŁNIU i pozyskaj środki z Unii

Polskie Forum Edukacji Europejskiej Polskie Forum Edukacji Europejskiej zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu Opolskie w działaniu. Trzydniowe, intensywne szkolenie to możliwość, by w prosty i aktywny sposób zapoznać się z Programem „Młodzież w działaniu” , poznać ciekawych ludzi oraz nauczyć się podstaw zarządzania projektami młodzieżowymi.

Szkolenie skierowane jest do osób nie mających doświadczenia w realizacji projektów w ramach Programu „Młodzież w działaniu”, osób pracujących z młodzieżą – członków organizacji pozarządowych lub grup nieformalnych z województwa opolskiego, nauczycieli i opiekunów grup oraz do liderów młodzieżowych.

Szkolenie odbędzie się w terminie 25-27 marca 2011 roku, w Ośrodku Wypoczynkowym „LEŚNIK” w Jarnołtówku koło Prudnika (dla osób bez samochodu możliwy jest dojazd komunikacją autobusową przez to miasto). Początek szkolenia w piątek o godzinie 17:00.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny – organizatorzy zapewniają noclegi i wyżywienie, uczestnicy we własnym zakresie pokrywają jedynie koszty dojazdu.

DG Edukacja i Kultura Zgłoszenia wyłącznie na wypełnionych formularzach zgłoszeniowych dostępnych na stronie www.pfee.org.pl/formularze/aplikacja-opole.doc  można nadsyłać do 20 marca 2011 roku na adres   Ze względów organizacyjnych, prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika w temacie maila, wraz z dopiskiem „Województwo opolskie”.

Szczegółowych informacji na temat szkoleń udzielają:

  • Janusz Gorol – konsultant regionalny Programu 600 97 56 94;
  • Krzysztof Duda - koordynator szkoleń - 606 64 56 41.

Dodatkowe informacje o Programie „Młodzież w działaniu” dostępne są na stronie internetowej: www.mlodziez.org.pl.