×
Wyszukaj w serwisie
×

Burmistrz Lewina Brzeskiego ma Zastępcę

HERB - logo - mały

W dniu 01 marca 2011 roku Pan Artur Kotara - Burmistrz Lewina Brzeskiego powołał swojego Zastępcę. Został nim Pan Dariusz Struski.

Zgodnie z Regulaminem Organizacyjnym Urzędu Miejskiego w Lewinie Brzeskim Zastępca Burmistrza obejmie pieczą sprawy zwiazane z oświatą, promocją, sportem oraz informatyzacją urzędu. Będzie miał także bezpośredni nadzór nad Miejską i Gminną Biblioteką Publiczną w Lewinie Brzeskim, Miejsko - Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz Biurem Obsługi Finansowej Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Lewinie Brzeskim.  

Pan Dariusz Struski ukończył studia wyższe na Politechnice Opolskiej na Wydziale Wychowania Fizycznego oraz studia podyplomowe z zakresu informatyki w procesach dydaktycznych. Dotychczas pracował jako nauczyciel w-f w Publicznej Szkole Podstawowej w Lewinie Brzeskim. Prowadził także klub karate IFK Kyokushinkai, którego członkowie odnosili sunkcesy zarówno w zawodach o charakterze ogólnopolskim, jak i międzynarodowym.

Zastępca Burmistrza jest rodowitym Lewinianinem. Związany jest z miastem od urodzenia. Zna mieszkańców  i ich problemy. Jest żonaty i ma dwójkę dzieci.

 

Dane kontaktowe:

Dariusz Struski - Zastępca Burmistrza Lewina Brzeskiego

  • tel. 77 424 66 00
  • fax 77 424 66 38
  • e-mail: