×
Wyszukaj w serwisie
×

Dni Lewina Brzeskiego

W dniach 10, 11 i 12 czerwca br. Lewin obchodził swoje święto. Hitem tegorocznych obchodów był koncert zespołu BIG CYC, Turniej miast Lewin Brzeski contra Lewin Kłodzki i koncert zespołu The Fireballs 50's Rock and Roll.

Dni Lewina 2011   Dni Lewina 2011 Dni Lewina 2011 Dni Lewina 2011

Dni Lewina 2011 Dni Lewina 2011 Dni Lewina 2011 Dni Lewina 2011

Dni Lewina w tym roku zaczęły się nietypowo – w piątek przez Rynek w Lewinie Brzeskim przeszła wojskowa orkiestra dęta z Żagania.

2 dzień święta rozpoczął się tradycyjnie występami dzieci z lewińskich przedszkoli. Za piękne programy artystyczne, zarówno dzieciom, jak i wychowawcom podziękował Burmistrz Lewina Brzeskiego Pan Artur Kotara  wręczając wszystkim uczestnikom słodki podarunek.

Sobotnie popołudnie oraz wieczór upłynęły pod znakiem koncertów. Hitem tego dnia był koncert zespołu BIG CYC, który owacyjnie został przyjęty przez zebraną na placu cukrowniczym kilkutysięczną publiczność. Lider zespołu Skiba po koncercie wszystkim zainteresowanym chętnie rozdawał autografy.

Niedziela rozpoczęła się od drużynowych zawodów o Puchar Burmistrza Lewina Brzeskiego zorganizowanych przez lewińskie koło Polskiego Związku Wędkarskiego. W tym roku zwycięską drużyną została firma „SYLWEK PH” składająca się z Elżbiety i Sylwestra Kleparskich oraz Grzegorza Sołtysa. II miejsce zdobyła firma „ELEKTRO – ROM”, a III firma „GUSTAW”.  Szczęśliwcom puchary wręczył Zastępca Burmistrza – Pan Dariusz Struski. Serdecznie gratulujemy.

Kolejnym punktem programu był Turniej Miast Lewin Brzeski contra Lewin Kłodzki. Przedstawiciele obu miejscowości wzięli udział w kilkunastu konkurencjach tj. mecz piłki nożnej, mecz tenisa ziemnego, spacer farmera, strzał do puszek z procy i wiele innych. Efektem zmagań sportowych był remis 7:7. Cieszymy się, że Lewin wygrał.

Popołudnie i wieczór niedzielny to dalsza część koncertów.  Największą niespodzianką i atrakcją był koncert zespołu Fireballs, który wystawił wielkie muzyczne show.

Po raz pierwszy odbyło się także losowanie nagród ufundowanych przez firmę Pana Marka Karasia - Mid Car w ramach konkursu organizowanego przez tę firmę. Największe szczęście dopisało Panu Czesławowi Bąk, który otrzymał nagrodę w postaci wycieczki na Kretę. Nagrody wylosowali także Pan Tomasz Wereszczyński i Pan Marek Karnacewicz, którzy otrzymali bon na bezpłatny przegląd i myjnię w Stacji Diagnostycznej Mid Car w Lewinie Brzeskim.

Dni Lewina 2011 Dni Lewina 2011 Dni Lewina 2011 Dni Lewina 2011

Dni Lewina 2011 Dni Lewina 2011 Dni Lewina 2011 Dni Lewina 2011

Dni Lewina 2011 Dni Lewina 2011 Dni Lewina 2011 Dni Lewina 2011