×
Wyszukaj w serwisie
×

Wakacyjne treningi Aikido

kaligrafia  W dniach od 22 do 26 sierpnia 2011r. będzie możliwość wzięcia udziału w wakacyjnych treningach Aikido. Zajęcia będą odbywały się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Lewinie Brzeskim przy ul.Mickiewicza 6.

Aikido to sztuka walki bez walki, która kładzie nacisk na harmonijne wykorzystanie siły przeciwnika. Podczas treningów podejmowane są kroki budowania silnej osobowości, zdolnej do racjonalnego działania. Dzięki ćwiczeniom w miłej i pogodnej atmosferze adept nie nabywa złych, agresywnych nawyków. Uczestnicy uczą się koordynacji ruchów, synchronizacji w ćwiczeniach z partnerem oraz przewidywania skutków działania własnego i innych. Aikido kształci cechy umysłu, które są powszechnie pożądane i godne poszanowania. Aikido nie opiera się na zasadach współzawodnictwa, skupia się natomiast na rozwijaniu współpracy w grupie i pokazuje, że walka nigdy nie jest właściwą drogą do rozwiązania konfliktu. Zajęcia Aikido pomagają nabrać pewności siebie, wiary we własne możliwości i przekonania, że wszystko jest możliwe do osiągnięcia.

Zajęcia będą prowadzone nie tylko dla dzieci, ale również dla młodzieży i dorosłych. Udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny.
 
JPEGPlan treningów AIKIDO

aikido  Obowiązujący strój na treningu: koszulka z krótkim rękawem, długie spodnie dresowe. Obuwie zmienne niezbędne do przemieszczania się pomiędzy szatnią a salą ćwiczeń. Zajęcia odbywają się na specjalnej macie typu tatami - ćwiczy się na boso.

WAŻNE: Osoby niepełnoletnie - niezbędna zgoda rodziców/opiekunów na udział w wakacyjnych treningach Aikido.
 
DOCdruk oswiadczenia - zgoda rodzicow-opiekunow

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 506 382 357 (dostępne po 15.08.2011r.)