×
Wyszukaj w serwisie
×

Halloween w Świetlicy

28 października 2011 roku (piątek) w Świetlicy Terapeutycznej w Lewinie Brzeskim odbyło się Halloween. Impreza zgromadziła dzieci przebrane za duchy, czarownice i inne potwory. Nie zabrakło nawet Harrego Pottera.

Halloween 2011 Halloween 2011 Halloween 2011 Halloween 2011

A wszystko to przy niesamowitej dekoracji pełnej nietoperzy, pająków, duchów no i oczywiście wydrążonych dyń.

Na strasznych przebierańców czekało wiele ciekawych zabaw i konkursów, m.in. taniec z balonem, wyławianie jabłek  z wody, wykonywanie mumii z papieru toaletowego.

Największym zainteresowaniem cieszyły się konkursy, podczas których „duszki – łakomczuszki” mogły coś przekąsić, np. zjadanie delicji bez użycia rąk, czy też karmienie kisielem, gdzie i karmiący i karmiony mieli zawiązane oczy. Śmiechu było przy tym co niemiara.

Ponieważ pogoda dopisała – cześć imprezy odbyła się na świeżym powietrzu. Dzieci podzielone na trzy pirackie drużyny musiały odnaleźć koperty z zadaniami i wykonać je. Wygrała drużyna, która w określonym czasie odnalazła i wykonała poprawnie jak najwięcej zadań. Piraci musieli wykazać się nie tylko fizyczną sprawnością, ale również logicznym myśleniem i sprytem. Ta cześć zabawy okazała się dla dzieci najbardziej ciekawa i emocjonująca.

Imprezę zakończyliśmy ogłoszeniem wyników ze wszystkich przeprowadzonych konkursów oraz rozdaniem słodkich nagród.

Już teraz zapraszamy na kolejny straszny bal w Świetlicy czyli na Andrzejki. Już za miesiąc!!!

Bronisława Nazarko

Halloween 2011 Halloween 2011 Halloween 2011 Halloween 2011 Halloween 2011