×
Wyszukaj w serwisie
×

Wigilia w Świetlicy Terapeutycznej

23 grudnia 2011 roku (piątek) w Świetlicy Terapeutycznej w Lewinie Brzeski odbyła się uroczysta Wigilia dla dzieci, pracowników oraz przedstawicieli władz miasta.

W tym roku gościli u nas Zastępca Burmistrza Pan Dariusz Struski, Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Waldemar Włodek oraz Kierownik Wydziału Oświaty Pan Marek Nowak.

Wigilia w Świetlicy Terapeutycznej  Wigilia w Świetlicy Terapeutycznej  Wigilia w Świetlicy Terapeutycznej  Wigilia w Świetlicy Terapeutycznej

Nad duchową stroną imprezy czuwał ksiądz proboszcz Krzysztof Dudojć.

Na początek dzieci uczęszczające do świetlicy wystąpiły przed zebranymi z przedstawieniem jasełkowym – opowiedziały historię wszystkim dobrze znaną, niezwykłą, niebywałą, z pokolenia na pokolenie przekazywaną – o narodzeniu Dzieciątka Jezus.

Następnie zmówiliśmy modlitwę, przełamaliśmy się opłatkiem, życząc sobie spokojnych, radosnych świąt i zasiedliśmy do wspólnego posiłku.
 
Na wigilijnym stole pojawiły się iście tradycyjne potrawy – barszcz, uszka, pierogi, krokiety i ryby, a także wiele słodkości.

Czas Wigilii minął radośnie. Teraz czekają nas Wigilie w naszych domach wśród najbliższej rodziny.

Życzymy wszystkim zdrowych, pełnych miłości i szczęścia Świąt Bożego Narodzenia.

Bronisława Nazarko

Wigilia w Świetlicy Terapeutycznej  Wigilia w Świetlicy Terapeutycznej  Wigilia w Świetlicy Terapeutycznej  Wigilia w Świetlicy Terapeutycznej

Wigilia w Świetlicy Terapeutycznej  Wigilia w Świetlicy Terapeutycznej  Wigilia w Świetlicy Terapeutycznej