×
Wyszukaj w serwisie
×

W karnawale wielkie bale... przebierańców

 Tradycyjnie klasy młodsze mogły skorzystać z gościnności Domu Kultury w Lewinie Brzeskim i w przepięknie udekorowanej sali bawić się na balu przebierańców. Siódmy stycznia to dla pierwszaków ważny dzień - pierwszy bal w ich edukacji szkolnej; starsze klasy bawiły się po raz kolejny, jak zawsze udany.

Ogromny szacunek należy się rodzicom za pomysłowość w przygotowaniu strojów oraz uznanie wychowawczyniom, które w kreatywności nie były gorsze, a entuzjazmem i radością mogłyby obdzielić jeszcze wielu uczestników zabawy.
Dzieci nikt nie musiał nadzwyczajnie zachęcać do pląsów w rytmie „Gangnam Style”. Południowo - koreański wykonawca tego przeboju dopiero w Lewinie Brzeskim, na naszym balu, mógłby w pełni pojąć znaczenie słowa „entuzjazm”. I tak było od pierwszego do ostatniego przeboju, przy pełnym parkiecie uśmiechniętych i jakże wytrwałych tancerzy. Nie zabrakło też konkursowych emocji, wszak dobra zabawa to również rywalizacja między klasami, to jak przyprawy do dania głównego.
Nad całą imprezą czuwał Pan Zbigniew Gąsiorowski,  który jak zwykle, sprawnie i z uśmiechem, doprowadził balowiczów do radosnego finału i pozostawił z pięknymi wspomnieniami udanej zabawy.
Serdecznie Panu Zbyszkowi dziękujemy i poważnie traktujemy zaproszenie do zabawy za rok.
                        
                                                                                   Irmina Staszyńska

Bal karnawałowy Bal karnawałowy Bal karnawałowy Bal karnawałowy

Bal karnawałowy Bal karnawałowy Bal karnawałowy

Bal karnawałowy Bal karnawałowy Bal karnawałowy Bal karnawałowy

Bal karnawałowy Bal karnawałowy Bal karnawałowy

Bal karnawałowy Cała Polska Piecze z Dziećmi Bal karnawałowy Bal karnawałowy

Bal karnawałowy