×
Wyszukaj w serwisie
×

I Warsztaty Gitarowe w cyklu Kraków-Lewin

W czasie ferii 1 i 2 lutego 2013 r. w Gimnazjum odbyły się I Warsztaty Gitarowe w cyklu „Kraków-Lewin”. Zajęcia poprowadził znany krakowski muzyk, doskonały gitarzysta Grzegorz Gryboś. W warsztatach wzięło udział 13 osób, wśród nich znaleźli się zarówno uczniowie Szkoły Podstawowej, jak i Gimnazjum w Lewinie Brzeskim.

IMG_3460.JPG IMG_3469.JPG IMG_3471.JPG

Zajęcia dostosowane były do umiejętności i oczekiwań młodych gitarzystów.
Poziom umiejętności gry na gitarze był bardzo zróżnicowany, część uczestników po raz pierwszy zetknęła się z tym instrumentem, inni zaś rozwijali swój talent. Pan Grzegorz służył radą i pomocą, prezentował różne style gry i podpowiadał, gdzie szukać inspiracji. Spotkanie z muzykiem tej klasy było dla młodych adeptów gry na gitarze ciekawym doświadczeniem i pomysłem na siebie.
 
IMG_3476.JPG IMG_3485.JPG IMG_3526.JPG
 
Bez pomocy ludzi dobrej woli nasze spotkania mogłyby nie dojść do skutku. Serdeczne podziękowania składamy sponsorom, m.in. Bankowi Spółdzielczemu Grodków - Łosiów z Oddziałem w Lewinie Brzeskim oraz Bankowi Spółdzielczemu w Oławie z Oddziałem w Lewinie Brzeskim, których wsparcie finansowe pomogło w realizacji tego przedsięwzięcia.
 
IMG_3562.JPG IMG_3566.JPG IMG_3566.JPG
 
Jolanta Łuczyńska
Ewa Tabian