×
Wyszukaj w serwisie
×

Eurowakacje 2013 w Świetlicy Terapeutycznej

Jak co roku Świetlica Terapeutyczna przygotowuje zajęcia wakacyjne dla dzieci w wieku szkolnym i młodzieży. Organizujemy dwa turnusy tygodniowe: od 1 do 5 lipca 2013r. i od 8 do 12 lipca 2013r. Dziecko może uczestniczyć tylko w jednym tygodniowym turnusie. Łącznie z wakacji w Świetlicy skorzysta osiemdziesiąt dzieci.

Tegoroczne zajęcia wakacyjne organizowane są pod hasłem „Eurowakacje”. Każdego dnia dzieci będą poznawały kraje Unii Europejskiej, ich historię, zabytki oraz tradycje i zwyczaje, będą wykonywały prace plastyczno - manualne.
Codziennie przygotowane będą kolorowanki, zagadki oraz zadania dostosowane do tematyki dnia. Ponadto dzieci będą brały udział w zajęciach sportowych, tanecznych, komputerowych, karaoke.
Dla dzieci zorganizujemy dwie wycieczki. Pierwsza wycieczka będzie to piesza wycieczka w okolice Lewina, natomiast na drugą wycieczkę pojedziemy do kopalni w Złotym Stoku. Koszt ponoszony przez rodziców to 14 zł (ceny wejściówki do kopalni). Pozostałe wydatki są finansowane przez Gminę Lewin Brzeski.
 
DOCXEurowakacje 2013
DOCXEurowakacje 2013
 
 
ZAPISY DZIECI: w godz. od 9.00 do 18.00, od poniedziałku do piątku, do wyczerpania miejsc. Nr tel. 77 4128 972
 
Serdecznie zapraszam.
Renata Pietruńko, dyrektor świetlicy