×
Wyszukaj w serwisie
×

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych - 21-22 październik 2013 r.

 I N F O R M A C J A

     PRZYPOMINA SIĘ, ŻE W DNIACH  

  21-22  październik 2013 r.
NA TERENIE GMINY LEWIN BRZESKI ODBĘDZIE SIĘ

 

    ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

 

Odpady wielkogabarytowe – to odpady o dużych lub nietypowych rozmiarach, które ze względu na duże rozmiary i/lub wagę nie mieszczą się do pojemnika na pozostałe śmieci i mogą być utylizowane jako odpady wielkogabarytowe (meble (szafy, stoły, krzesła, sofy, komody), dywany, wózki dziecięce, materace, pierzyny, rowery, zabawki dużych rozmiarów).

 

 W RAMACH PROWADZONEJ ZBIÓRKI ZBIERANE BĘDĄ MEBLE, DYWANY, ARMATURA ŁAZIENKOWA, ZUŻYTY SPRZĘT AGD I RTV, RAMY OKIENNE BEZ SZYB, DRZWI, OPONY SAMOCHODOWE W ILOŚCI 4 SZTUK Z JEDNEGO GOSPODARSTWA ITP.

   W DNIU POPRZEDZAJĄCYM ZBIÓRKĘ NALEŻY DOKONAĆ WYSTAWIENIA WIELKOGABARYTOWYCH ODPADÓW POCHODZĄCYCH Z GOSPODARSTW  DOMOWYCH PRZED POSESJĘ.

 

 

 Informujemy, że odpady pochodzące z remontów mieszkań i budynków, a także części samochodowe, odpady ogrodowe, dodatkowe worki lub kartony z odpadami domowymi nie są odpadami wielkogabarytowymi i nie będą w ramach tej zbiórki odbierane.

 

 PRZEWIDYWANY HARMONOGRAM ZBIÓRKI ODPADÓW:

 

  •  21.10.2013r. (PONIEDZIAŁEK) - LEWIN BRZESKI, ŁOSIÓW, SARNY MAŁE, OLDRZYSZOWICE, LEŚNICZÓWKA, STROSZOWICE, RASKI, BORKOWICE, NIWA, BŁAŻEJOWICE, PRZECZA
  •  22.10.2013r. (WTOREK) – KANTOROWICE, JASIONA, NOWA WIEŚ MAŁA KANTOROWICE, WRONÓW, SKOROGOSZCZ, CHRÓŚCINA, MIKOLIN, GOLCZOWICE RÓŻYNA, STRZELNIKI, BUSZYCE,