×
Wyszukaj w serwisie
×

Przedszkole Publiczne nr 1 w Lewinie Brzeskim laureatem konkursu „Baśniowy Zakątek”

       W październiku b.r. Przedszkole Publiczne nr 1 w Lewinie Brzeskim wzięło udział  w konkursie  pt. „Baśniowy Zakątek” organizowanym przez Dekoria.pl. Aby wziąć udział w konkursie należało  stworzyć wraz z dziećmi tytułowy Baśniowy Zakątek i przysłać  zdjęcie, które go przedstawiało. Mogło to być wnętrze, budowla, bawiące się dzieci, bądź  wszystko to, co naszym zdaniem oznaczało  Baśniowy Zakątek. Liczyła się  kreatywność.

  Dodatkowo internauci mogli głosować na swoich faworytów na stronie www.facebook.com/dekoria.pl, co  uatrakcyjniło konkurs.           

   W przedszkolu wykorzystaliśmy dekoracje i stroje, które sami autorsko przygotowujemy na  przedszkolne uroczystości. Według nas Baśniowy Zakątek to sytuacja, atmosfera, możliwość wcielenia się w baśniową scenerię i bajkowe postaci. Nasi wychowankowie przebierając się w stroje- czują się jak w bajce, są otwarci, swobodni, uśmiechnięci.  Taki właśnie przekaz miało nasze zdjęcie konkursowe.   

         Dziś, tj.15.10.2013r. otrzymaliśmy radosną wiadomość,  że udało się nam przekonać Komisję konkursową, iż  to  właśnie nasze przedszkole powinna wybrać i wygraliśmy metamorfozę sali zabaw!

   Przedszkole  uzyskało I miejsce w konkursie i wygrało bony o wartości  1500 zł.  Można  je wymienić w internetowym sklepie  www.dekoria.pl na dekoracje, które odmienią wystrój przedszkola.

   Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy  dopingowali nas wysyłając głosy na naszą pracę.

  Ewa Warchał

 

DSC_0771.jpeg    DSC_0786.jpeg    DSC_0800.jpeg