×
Wyszukaj w serwisie
×

Archiwum Aktualności 2012

 • Podsumowanie projektu „Ekologia i kultura to nasza druga natura”

  28 Grudnia 2012
   IMG_1587.jpeg
  19 grudnia 2012 roku (środa) w Domu Kultury w Lewinie Brzeskim odbyło się uroczyste zakończenie i podsumowanie projektu „Ekologia i kultura to nasza druga natura” realizowanego przez Świetlicę Terapeutyczną w Lewinie Brzeskim w terminie od 1 września do 31 grudnia 2012 roku. Przypomnijmy, że projekt finansowany jest przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach konkursu „Świetlica – Dzieci – Praca” przy wkładzie własnym Gminy Lewin Brzeski.

   

  czytaj więcej
 • Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym

  27 Grudnia 2012
   100_3065.jpeg 15 grudnia 2012 r. w Sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Łosiowie odbyły się Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym.

   

  czytaj więcej
 • Życzenia Świąteczne

  20 Grudnia 2012
  choinka 
   
  Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery, ciepła oraz obfitości łask Bożych . Niech radość i spokój Świąt Bożego Narodzenia oraz poczucie prywatnego i zawodowego spełnienia towarzyszą Państwu przez cały nadchodzący Nowy 2013 Rok.
   

   

  czytaj więcej
 • Przerwa w godzinach pracy Urzędu

  21 Grudnia 2012
  logo  Uprzejmie informujemy, że w dniu 21.12.2012r. Urząd będzie nieczynny w godzinach od 13.00 do 14.00. Za utrudnienia przepraszamy.

   

  czytaj więcej
 • 24 grudnia Urząd będzie nieczynny

  20 Grudnia 2012
  logo  Uprzejmie informujemy, że Urząd Miejski w Lewinie Brzeskim w dniu 24 grudnia 2012 roku będzie nieczynny.

   

  czytaj więcej
 • Warsztaty decoupage w Skorogoszczy

  21 Grudnia 2012
  warsztaty_decoupage 
  Kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia zakończyły się kolejne warsztaty zdobienia przedmiotów techniką decoupage zorganizowane przez Bibliotekę Publiczną w Skorogoszczy, które trwały ponad dwa miesiące. Uczestniczki warsztatów doskonaliły umiejętności nabyte w ubiegłym roku oraz uczyły się sposobu postarzania przedmiotów techniką schaby chic.

   

  czytaj więcej
 • Świąteczne spotkanie dla kursantów FunEnglish

  21 Grudnia 2012
   spotkanie świateczne
  Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia Biblioteka Publiczna w Lewinie Brzeskim zaprosiła młodych uczestników komputerowego kursu języka angielskiego FunEnglish na spotkanie, w czasie którego dzieci miały okazję wspólnie pobawić się językiem obcym, a wszystko to w atmosferze kolęd, świątecznych ozdób i niewidzialnej obecności mieszkańców Bieguna Północnego.

   

  czytaj więcej
 • Sukcesy recytatorskie uczniów PSP w Lewinie Brzeskim

  21 Grudnia 2012
  konkurs recytatorski 
  Jak co roku uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Lewinie Brzeskim wzięli udział w konkursach recytatorskich organizowanych w Klubie Garnizonowym w Brzegu. Konkursy te pomagają rozwijać zainteresowania i naturalne talenty artystyczne dzieci.
  Uczestnicy konkursów odnieśli sukcesy w obu przeglądach recytatorskich, zajmując czołowe miejsca.

   

  czytaj więcej
 • Wigilia w Świetlicy Terapeutycznej

  21 Grudnia 2012
  wigilia w świetlicy terapeutycznej 
  18 grudnia 2012 roku (wtorek) w Świetlicy Terapeutycznej w Lewinie Brzeskim do wigilijnego stołu zasiadły dzieci, pracownicy Świetlicy oraz zaproszeni goście: ksiądz prałat Stanisław Karp, Zastępca Burmistrza Lewina Brzeskiego Dariusz Struski, Przewodniczący Rady Miejskiej Waldemar Włodek, Skarbnik Gminy Pani Urszula Smolińska oraz Kierownik Wydziału Oświaty Pan Marek Nowak.

   

  czytaj więcej
 • Wybory Rady Samorządu Miasta Lewin Brzeski

  20 Grudnia 2012
  logo 
  Informujemy, że w dniu 18 grudnia 2012 r. na pierwszym zebraniu nowej kadencji ukonstytuowała się Rada Samorządu Miasta Lewin Brzeski.

   

  czytaj więcej