×
Wyszukaj w serwisie
×

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców

Spotkanie informacyjne nt. możliwości uzyskania zarówno bezzwrotnego, jak i zwrotnego wsparcia na rozwój działalności gospodarczej

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Opolu (GPI) we współpracy z instytucjami realizującymi działania wspierające rozwój przedsiębiorstw zaprasza przedsiębiorców z terenu województwa opolskiego na bezpłatne spotkanie informacyjne, którego celem jest przedstawienie możliwości uzyskania zarówno bezzwrotnego, jak i zwrotnego wsparcia na rozwój działalności gospodarczej.

Spotkanie będzie miało miejsce 11 lutego 2014 r. o godz. 10:00 w sali A Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnego „Ostrówek” przy ulicy Piastowskiej 14 w Opolu.

Spotkanie poprowadzą przedstawiciele instytucji zajmujących się wdrażaniem działań i świadczeniem usług skierowanych do przedsiębiorców.

Osoby chętne do wzięcia udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 7 lutego 2014 r.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. 

Osoby, które zakwalifikują się na spotkanie zostaną o tym powiadomione drogą elektroniczną i/lub telefoniczną po zakończeniu rekrutacji. 

Szczegóły dotyczące zakresu tematycznego spotkania można uzyskać w GPI pod numerem telefonu:77 44 04 720-722 lub adresem poczty elektronicznej: .