×
Wyszukaj w serwisie
×

Zaproszenie na konferencję

 Serdecznie zapraszamy na konferencję pn.: „Prawidłowe gospodarowanie i bezpieczne usuwanie wyrobów zawierających azbest – możliwości i koszty”, która odbędzie się 25 lutego 2014 r. o godz. 9:30 w miejskim Ratuszu w Brzegu, ul. Rynek 1, w Małej Sali Stropowej (nr 102).

            Na konferencję zaprasza Fundacja EkoRozwoju, która rozpoczęła realizacje projektu pn.: „Kampania antyazbestowa”, finansowanego w ramach instrumentu finansowanego LIFE+ UE oraz ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Seminarium skierowane jest do jednostek samorządu terytorialnego, zarządców nieruchomości oraz dla osób fizycznych. Podczas seminarium odbędą się wykłady prezentujące aktualną sytuację prawną oraz przykłady „dobrych praktyk” w zakresie usuwania azbestu, a także możliwość pozyskania środków na usuwanie wyrobów zawierających azbest. Seminarium będzie również okazją do dyskusji oraz udzielania porad przez wykładowców.

            Każdy uczestnik otrzyma bezpłatne materiały informacyjne oraz promocyjne projektu. W ramach seminarium zapewniony będzie poczęstunek w formie przerwy kawowej oraz obiadu. Udział w seminarium jest bezpłatny.

            Poniżej znajdą Państwo formularz zgłoszeniowy oraz program konferencji. Zgłoszenia można przesyłać do 21.02.2014 r. na adres:

Fundacja Ekorozwoju, ul. Św. Wincentego 25 A,C; 50-252 Wrocław bądź na adres email: , tel/fax 71/343 60 35, kom. 501 053 360

JPEGformularz zgłoszeniowy.jpeg (42,69KB)

JPEGprogram konferencji.jpeg (53,14KB)