×
Wyszukaj w serwisie
×

Świetna zabawa - szczytny cel

W dniu 15 lutego 2014 r. w Miejsko – Gminnym Domu Kultury odbył się I Charytatywny Bal Burmistrza. W pięknie udekorowanej Sali MGDK przy dźwiękach muzyki zespołu KING-SIZE bawiło się stu zaproszonych gości.  

 Cel balu był szczytny. Zbieraliśmy na wybudowanie placu zabaw przy boisku Orlik. Dochód z imprezy oraz przeprowadzone licytacje przedmiotów z pewnością pomogą nam zrealizować planowany cel.

Pod młotek poszły:

  • obraz z wizerunkiem Jana Pawła II, który wylicytowała firma CHEMIA BOMAR,
  • akwarela z widokiem Miasta Lewin Brzeski, wylicytowana przez firmę MARPONET,
  • drewniana rzeźba Jezusa Frasobliwego, wylicytowana przez Panią Renatę i Grzegorza Pietruńko,
  • okolicznościowa karafka grawerowana z nalewką domowej roboty, wylicytowana przez firmę KRAW-BUD.

Licytacja przerosła oczekiwania organizatorów. Zebrana kwota przekroczyła 4 tys. złotych.

Wśród darczyńców znalazły się osoby, które dobrowolnie, bez wzięcia udziału w licytacji złożyły darowiznę na rzecz budowy placu. Serdecznie dziękujemy panu Marianowi Olejnikowi, Pani Krystynie Wilk, Pani Halinie Lewczak, Państwu Katarzynie i Pawłowi Kociołek, Panu Andrzejowi Grabny oraz zarządowi Banku Spółdzielczego Grodków - Łosiów za wsparcie pieniężne. Ogólnie zebraliśmy kwotę aż 10.309 zł!

Zorganizowanie takiego wydarzenia nie udałby się bez zaangażowania wielu osób, w szczególności - Towarzystwa Przyjaciół Lewina i Burmistrza Lewina Brzeskiego Artura Kotary.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym na bal za wspaniałą atmosferę i dobra zabawę do białego rana. Mam nadzieję, iż ten bal na trwałe wpisze się w kalendarz imprez Gminy Lewin Brzeski, a pozyskane w ten sposób fundusze przyczynia się do rozwoju infrastruktury dla mieszkańców naszej Gminy.

Zapraszamy do fotorelacji!