×
Wyszukaj w serwisie
×

Bal Lwic w Lewinie Brzeskim

W dniu 22 lutego 2014r. w sali Miejsko – Gminnego Domu Kultury w Lewinie Brzeskim odbył się „Bal Lwic” zorganizowany z okazji Dnia Kobiet. Otworzyli go – Burmistrz Lewina Brzeskiego Pan Artur Kotara a także "para młoda" (Pani Anna Zacharewicz i Pani Stanisława Domaradzka).

Bal zorganizowano po raz czwarty zgodnie z 3 zasadami: zero mężczyzn, zabawne przebranie i obowiązkowo świetna atmosfera i zabawa. Jak co roku wszystkie uczestniczki w wymyślnych strojach bawiły się doskonale. Panie organizatorki wcieliły się w postacie pary młodej a uczestniczki brały udział w "uroczystości weselnej", wspólnie odśpiewując wiele przyśpiewek weselnych.

Tegorocznym wodzirejem imprezy był Kris Książe Disco Polo, a oprawę muzyczną zapewnił DJ Igła. 

Atrakcją wieczoru był występ zespołu "Czarne koszule". Zespół składający się z 5 panów dał popis zdolności wokalnych dla wszystkich uczestniczek zabawy. Swój talent muzyczny ujawnił także Dyrektor Domu Kultury, który dla zgromadzonych lwic zaśpiewał solowy utwór "Ragazzo da Napoli".

Poza tańcami organizatorzy zapewnili paniom szereg konkursów – rzut lotką do celu (w tym przypadku portretu modela), konkurs z balonami a także zorganizowano konkurs jazdy na czas slalomem na hulajnodze. Zwyciężczynią i jednocześnie główna Lwicą balu - Miss imprezy została Pani Katarzyna w stroju Smerfetki, która jak przystało na miss otrzymała symboliczną koronę a przekazała ją zwyciężczyni balu z ubiegłego roku, Pani Marta. Serdecznie gratulujemy.

Dziękujemy wszystkim organizatorom za zaangażowanie i wkład włożony w przygotowanie imprezy. I nie możemy doczekać się już następnej!

Zapraszamy do fotogalerii