×
Wyszukaj w serwisie
×

Informator przedsiębiorcy

 • Bezpłatne szkolenia dla osób bezrobotnych pochodzących z obszarów wiejskich

  11 Lipca 2017
  efs_z_podpisem.jpeg

  W związku z realizacją projektów dofinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego, zapraszamyn na bezpłatne szkolenia nadające odpowiednie uprawnienia. Każda osoba może wziąć udział w jednym szkoleniu z danego projektu

  czytaj więcej
 • Niskoprocentowe pożyczki dla przedsiębiorców

  30 Marca 2015
  wfoś.jpeg

  W Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu utworzono Fundusz pożyczkowy ze środków przekazanych w wyniku podpisanej umowy o dofinansowanie projektu pn. „Ochrona środowiska szansą rozwoju sektora MSP w województwie opolskim - utworzenie funduszu pożyczkowego w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu”. 

  czytaj więcej
 • Polsko-Czeska giełda kooperacyjna w Opolu

  10 Marca 2015
  polsko-czeska giełda korporacyjna.jpeg

  Zapraszamy wszystkie firmy z gminy Lewin Brzeski, zainteresowane nawiązaniem kontaktów biznesowych z firmami z Republiki Czeskiej do udziału w Polsko-Czeskiej giełdzie kooperacyjnej w Opolu – spotkanie biznesowe B2B dla przedsiębiorców i IOB z Polski i Republiki Czeskiej, która odbędzie się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu w dniu 10 kwietnia 2015 r.

  czytaj więcej
 • Bezpłatna konferencja dla przedsiębiorców

  19 Lutego 2015
  praca.png

  Uprzejmie informujemy, że w dniu 24.02.2015 r. w Opolu w hotelu PIAST odbędzie się konferencja skierowana do przesiebiorców, którzy zaintersowani są wsparciem unijny w nowym okresie finansowania na lata 2014-2020. Udział w konferencji jest bezpłatny. 

  czytaj więcej
 • Spotkanie dla przedsiębiorców

  09 Grudnia 2014
  program regionalny.jpeg

  Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Opolu zaprasza przedsiębiorców na bezpłatne spotkanie informacyjne w ramach cyklu spotkań informacyjnych nt. możliwości wsparcia przedsiębiorstw w ramach Regionalnego Programu Województwa Opolskiego na lata 2007-2013.

  czytaj więcej
 • Spotkanie dla przedsiębiorców dotyczące możliwości wsparcia w ramach RPO WO 2007-2014

  21 Listopada 2014
  pi.jpeg

  Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza przedsiębiorców na bezpłatne spotkanie informacyjne w ramach cyklu spotkań informacyjnych nt. możliwości wsparcia przedsiębiorstw w ramach Regionalnego Programu Województwa Opolskiego na lata 2007-2013 w Strzelcach Opolskich.

  czytaj więcej
 • Dotacje na założenie działalności gospodarczej

  22 Września 2014
  dotacje.png

  Jesteś nauczycielem lub pracownikiem instytucji systemu oświaty z woj. opolskiego, zwolnionym, przewidzianym do zwolnienia lub zagrożonym zwolnieniem z pracy z przyczyn dotyczących zakładu pracy po 31.12.2012 r.

  czytaj więcej
 • Dotacje na otwarcie działalności gospodarczej

  24 Lipca 2014
  logopi.jpeg

  Lokalny Punkt Informacyjnym o Funduszach Europejskich w Brzegu informuje o możliwości skorzystania z dotacji na otwarcie działalności gospodarczej.

  czytaj więcej
 • Projekt innowacyjny "Wirtualna firma dobrą praktyką kształcenia zawodowego"

  16 Kwietnia 2014
  umwo.jpeg

  Departament Koordynacji Programów Operacyjnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego i Europejskiego Funduszu Społecznego informuje o finalnym produkcie projektu innowacyjnego, którym jest aplikacja pn. Wirtualna Firma wraz z instrukcją obsługi (działająca dzięki platformie LMS),która m.in. daje możliwość samodzielnego zdobywania doświadczenia w zakładaniu i prowadzeniu firmy.

  czytaj więcej
 • Przedsiębiorcy wyróżnieni!

  15 Kwietnia 2014
  Halina Lewczak. Restauracja AB.jpeg

  W piątek 11 kwietnia 2014r. w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Lewinie Brzeskim odbyła się gala, na której wręczono wyróżnienia w 25 rocznicę przemian gospodarczych, powstałych w skutek obrad Okrągłego Stołu w 1989r.

  czytaj więcej